Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez milyen betegség lehet?

Ez milyen betegség lehet?

Figyelt kérdés
Kb több mint egy éve már elkezdtek a tökeim fájni. Nem konkrétan a golyók, hanem a bőr alatt ilyen bizsergő szúró érzés. Mintha a bőr alá folyamatosan tűket szúrkálnának be és kicsit égető is. Emellett a herezacskóm összement. Herék ugyanakkorák, de régen, a zacskó lelógott a lompos alá, jó lötyögős laza volt. Azóta a bőr összeszűkült és oda vannak a testemhez közvetlen szorulva a golyók. Néha kicsit feszítő érzés. Még meleg zuhany alatt se lazul le és engednek le. Emellett a hasi fájdalmaim is voltak ez is ilyen éles szúró érzés jobb oldalt főként de baloldalt is szokott lenni. Hátsóm és a golyók és fenékluk közti rész nagyon néha pisilésnél vagy orgazmusmál begörcsöl. Most elkezdtem ma újra edzeni huzamosabb kihagyás után. Guggolásokat csináltam, és a 200ik után annyira összefeszült már a zacskóm, hogy a jobb herém felugrott a hasamba. Ez mondjuk szexnél is szokott lenni. Csak most kellemetlen volt. Meg mivel nincs hely, a bal golyóm felig a jobb mögött van. Van ez a lila csík a herén. Régen ez végigment a zacskón a két golyó között. Most a jobb herémen meg, mert az előrébb csúszott és a bőrt ott tolja ki. Szóval a lila csík nem is teljesen középen van már. A lompos is alap állapotban kisebb mint régen. Sose volt hosszú de azért az alsógatyában elment oldalra a combom mentén. Mos5 csak előre áll. Lógni nem tud mert alsógatya, de oldalra meg nem elég hosszú már hogy elmenjen. Szóval rövidgatyában előre egy kis dudor simán látszik hogy ott a törpe. Ami amúgy állva átlagos teljesen. Egyébként a hátsómban is gyakran szoktam ilyen görcsös érzést érezni de ez amikor orvosnál voltam nem volt gyakori, mostmár minden este vagy nap érzem legalább egyszer kb. Sokszor van, hogy nem tudok nagywczni rendesen. Kinyomom, de mindig marad bennem valamennyi. Ez is oltári bosszantó. Egyre gyakoribb ez is. Most elegem lett újra, úgyhogy megint keresek egy orvost. Ja, anno tapogatták a hasam és tökeim és ultrahangot csináltak. Más vizsgálat nem volt. Ezekből nem tudott se állami se privát orvos se mit mondani.
2021. aug. 4. 01:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt elég sok minden okozhatja. Lehet nemi betegség, pl. chlamydia. Vagy valami szövetkárosodás/érmegnagyobbodás/gyulladás a herezacskóban. Illetve vesekő vagy cukorbetegség is okozhatja ezt. Ha ennél pontosabb választ akarsz, és fontosak számodra a heréid, egy jó orvost ajánlok 👌🏻
2021. aug. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi. Na a cukortól jól beparáztam most. Valamiért attól a betegségtől nagyon rosszul vagyok a nevétől is. Kíváncsi lennék vajon lehet e még gyerekem. Bár kétlem. Akkor úgyis mindegy milyen betegségem van, onnantól pointless az életem anyway.
2021. aug. 4. 02:13
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ amúgy. Egyébként holnap tervezek orvost keresni megint. Remélhetőleg találok valakit aki nem egy kókler, és nem küld haza, hogy majd elmúlik.
2021. aug. 4. 02:14
 4/12 A kérdező kommentje:
Amúgy vesekő ultrahangon nem látszott volna?
2021. aug. 4. 02:15
 5/12 A kérdező kommentje:
Meg egyébként a magánorvos egy Budai csúcs orvos volt. Olyan árat kellett otthagynom a 15 perc vizsgálatért, és a diagnózisért, hogy menjen haza semmi baja, hogy vérlázító volt
2021. aug. 4. 02:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne parázz rá a dologra így előre. Ha végre továbbküldenek ahhoz, aki ért az ilyesmihez, majd úgyis elmondja, hogy mennyire komoly, ami miatt ezt érzed. Ja és hogy mik a lehetőségek jobbanlevés szempontjából. Egyébként az élet nem csak sz€xből áll, szóval ha a libidód nyugdíjas korod előtt hisztizne be, akkor is egy értékes tagja maradnál a társadalomnak. Meg a szeretteid ugyanúgy szeretnének. Vagy a kutyád, ha van :D
2021. aug. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem. Nekem a helyi szemészeten mondták ezt, miután hazaküldtek szteroidos szemcseppel :')
2021. aug. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Amúgy chlamydiától nem kéne már rohadnia a lomposnak? Ok nem parázok rá jobban. Akkora barom vagyok hogy hallgattam arra az orvosra és vártam ennyit ezzel.
2021. aug. 4. 02:27
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként most olvasom, vizeletből ki lehet mutatni. Többször is volt azóta vizelet vizsgálat (2x), hogy ez az egész elkezdődött, és mindig minden rendben volt az eredményeken.
2021. aug. 4. 02:31
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Sima vizelet vizsgálat nem mutat ki chlamydiát, mert nem nézi! Erre való az STD szűrés, és bizony húgycsőből vesznek mintát.
2021. aug. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!