Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Impotencia okát hogyan tudom...

Impotencia okát hogyan tudom kivizsgáltatni?

Figyelt kérdés
Andrológus vagy urológus szokott ilyen vizsgálatokat végezni? 27 éves vagyok, teljesen impotens, sem reggeli sem spontán merevedésem nincs, erős szexuális izgalom hatására félmerev állapot (közösülésre alkalmatlan) létrejön max. egy-két percig. Egyéb fizikai tünetem nincs! Mi lehet az oka, milyen vizsgálatok szükségesek?
2021. aug. 10. 11:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
Először is irány a háziorvos elmeséled neki hogy nem áll fel a répa. Elküld néhány alap vizsgálatra. Ha ott találnak valamit akkor elindultok abba az irányba ha nem akkor szakorvosokhoz küld el szép sorjában.
2021. aug. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
56%
Igen, először mindig a háziorvos.
2021. aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
És én szerinted ráérek erre, hogy 100 vizsgálatra elmenjek?
2021. aug. 10. 12:06
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
hát ha érdekel a cerkád, akkor rá fogsz érni
2021. aug. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%
Akkora idióta vagy, két orvoshoz nem vagy képes elmenni hogy felálljon? Akkor csak kókadozz ha ekkora szerencsétlenség vagy.
2021. aug. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
A munkahelyem is érdekel szóval nem fogok 2 hétig vizsgálatokra járkálni. Nem kell beutaló urológiai vizsgálatra, miért ne mehetnék rögtön oda? A háziorvos által kérhető alap vizsgálatok teljesen feleslegesek, az általános egészségi állapotommal semmi gond, hormonvizsgálatra lesz szükség arra meg háziorvos nem adhat beutalót.
2021. aug. 10. 12:12
 7/28 A kérdező kommentje:

#5

De nem érted hogy ez nem csak úgy van hogy kiveszek 2 hetet mert vizsgálatokra kell járkálnom? Nincs is annnyi szabadságom már.

A felesleges köröket (háziorvos, ált. vérkép) kihagynám.

2021. aug. 10. 12:14
 8/28 anonim ***** válasza:
87%
mondjuk mert te nem vagy orvos, ergo fingod sincs merre indulj el. a háziorvos azért van, mert neki van fogalma van arról, hova küldjön. a munkahelyednek kutya kötelessége szabit adni ha egészségügyi okokból nem tudsz bemenni.
2021. aug. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

#8

A munkámat pont nem befolyásolja hogy áll-e a farkam vagy sem, erre minek adnának szabit?

Az andrológus foglalkozik a férfi nemi szervek zavaraival szóval kézenfekvő hogy oda kell menni.

Ha valami 120 kilós cukorbeteg állat lennék, akkor valóban lenne értelme az általános vizsgálatoknak, de egészégesen táplálkozó, rendszeresen sportoló, szálkás fiatal férfiként nem sok értelmét látom.

2021. aug. 10. 12:18
 10/28 anonim ***** válasza:
79%
#9 tök mindegy hogy befolyásolja-e a munkádat. ha holnap felfedeznének egy tumort a testedben, de te semmit nem érzel belőle, akkor nem kezdenéd el kezeltetni?? betegszabit akkor adnak ha egészségügyi problémád van. márpedig az impotencia az. sok köze amúgy sincs a munkáltatódnak ahhoz, mi a konkrét bajod. orvos kiír, ennyi.
2021. aug. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!