Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a probléma?

Nemtom2222220202 kérdése:

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Olyan gondom lenne, hogy vizelés után egy kellemetlen szagú talán vizelet keletkezik (folyékony cucc) ami éget, csíp, néha piros foltok vannak a makkomon, kiszárad - viszket. A makkom alja tapadós is kicsit.

Voltam urulógusnál. Azt mondta a vizeletben nem lát fertőzést. Prosztata gyulladást pedig 16 évesen kizárja. Kenegessem elocom kenőccsel mert lehet ettől van egy enyhe szűkületem. Illetve kenegessem kamillával. Ezt csináltam egy jó ideig. Semmi nem változott. Mi lehet a gond? Képet privátban tudnék küldeni,hogy ez most kiszáradás, vagy látni rajta valami fertőzést.

Ilyen beteg emberek ne is irjanak. Olyan emberek segítségét várom, akiknek volt esetleg része benne, vagy nem csak hasára ütve mond valamit.


2021. aug. 11. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Nem vagyok szakértő.

Felfázásnál lehet hasonló, de annak mértékétől függően lehet olyan ami magától elmúlik, vagy csak antibiával múlik.


Prosztata gyulladás 16 évesen is lehetséges. Na az egy nagy szopás ha még is az...


Nem tudom mi ez a kenőcs. Ha sokáig nem változik én vissza mennék, vagy másik dokihoz.

Annyi minden sz@r lehet. Nem kaptad el valakitől véletlenül? :)

Mert akkor a kenőcs helyett megfelelő antibia kéne inkább... Nem értek hozzá nem vagyok orvos.

2021. aug. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kamillával semmiképp ne, remek táptalaj a baciknak

higiéniára figyelj oda, vizelés után töröld meg ne hagyj cseppet

elocom mellé canestent próbálj meg hátha valami kis gomba megtelepedett ott

akár hordj magadnál nedves törlőt amiben nincs semmi parfüm és minden vizelés után törölgesd át

2021. aug. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Canestent 1 hónapig próbáltam. Semmi változás. Lehet megpróbálok egy magándokit
2021. aug. 11. 23:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Elocom az szteroid, gyulladáscsökkentő, bőr irritációra, allergiára, pikkelysömörre jó. Ezen én nem látok gombára utaló jeleket, szóval a Canesten tökre felesleges. Hormonváltozás miatt lesz ez szerintem, na meg még nem ismered a saját tested. Pár év és rendeződik magától.
2021. aug. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!