Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vannak olyan férfiak akik...

Vannak olyan férfiak akik megkapták a kínai vakcinát, majd a párjuk teherbeesett?

Figyelt kérdés
Tehát nem volt gond a teherbeesés.

2021. aug. 13. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
2 hónappal az oltások után derült ki hogy meddõ vagyok.
2021. aug. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A kínait kaptad?

Biztos, H a vakcina miatt?

2021. aug. 13. 21:13
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
#1 akkor az az oltás miatt volt, én ezért sem "oltatok" :) hiába kényszerítik
2021. aug. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jártok orvoshoz? Azért ez csak átmeneti, nem? Gyógyszerek, vitaminok? Férfi meddőséget azért már jól helyre tudják állítani. Sajnálom. Ne adjátok fel!!
2021. aug. 13. 21:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Nõ vagyok és már így megy 7 hónapja
2021. aug. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
57%

Én is Sinopharmot kaptam, de nem volt hatással rá, ugyanis rendszeresen szoktam spermát adni és nem volt még eddig benne változás az oltás után sem.


Féltem én is ettől, de eddig minden hiteles forrás, ami nem félelmet akar kelteni azt mondj, hogy nincs összefüggés a kettő között. Viszont az utóbbi 30 évben alapból csökkent a férfiak szaporodóképessége egyéb külső behatások miatt, ezt pedig nagyon sok helyről hallom.

2021. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 7-es, végre vlm pozitív!
2021. aug. 13. 22:33
 8/8 A kérdező kommentje:
7-rs: a 2. Oltás után is jó volt a spermakép?
2021. okt. 17. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!