Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rendszeresen edzettem eddig...

Lonelyanimefanboy kérdése:

Rendszeresen edzettem eddig hetente 3 alkalommal és múlthéten elkezdett enyhén fájni a jobb könyököm körüli tájékon, ezért a mostani hetet kihagytam nincsen semmi látható seb mit csináljak?

Figyelt kérdés
Itthon edzettem saját testsúllyal és egyszer amikor feszítettem a karom akkor hallottam valami roppanást is, ekkor már azt hiszem jelen volt enyhébben a fájdalom ha jól emlékszem. Az edzéshez kötöttem a fájdalmat mert azt tartom valószínűnek, de szoktam könyökölni is az íróasztalomon bár ezt nem tartom valószínűnek, hogy ez lenne az oka, de mivel enyhén fáj ott a könyökömnél és nem tudtam az okát abba hagytam a könyöklést is de a fájdalom inkább a könyököm bal oldalán van ami általában nem érintkezik az asztallal amikor könyöklök.

2021. aug. 14. 18:53
 1/1 A kérdező kommentje:
Helyesbítek roppanás helyett inkább pattanó hang volt!
2021. aug. 14. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!