Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha az ondómban fekete, néhány...

Ha az ondómban fekete, néhány mm-es szálakat látni, kihez forduljak aki foglalkozik is vele?

Figyelt kérdés
Prosztata gyulladással kezelnek. Egy ideje észrevettem, hogy az ondómban apró, fekete szálak vannak, olyan mint a ruha szálai (Nem az!!!) Urológusom először azt mondta rá, biztos az alsónadrágból származik. Többször előfordult, majd vittem újból az orvosomnak. Lehet látni az ondóban, hogy kisebb nagyobb méretű fekete szálak vannak benne. Azt mondta megnézték mikroszkóp alatt, és egyértelműen haj vagy szőrszál volt. Mondom neki, ez belőlem jött ki. Nem reagált semmit. Azóta többször előfordult. Hol lehet bevizsgáltatni az ondót, ahol nem csak baktériumokat néznek belőle? Sztk laborban nézték, ott mondták, hogy szőrszálak.. Ja, 1mm-es haj vagy szőrszál sehol nincs az emberen. Nem tudom mitévő legyek, orvosom leráz mindig. Hova forduljak? Nem hiszem el, hogy az ondóban lévő 1-2 mm-es fekete szálakról 2021-ben nem tudják konkrétan megállapítani h micsoda??

2021. aug. 16. 16:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Parazitát hogyan vizsgálják? Doki szerint mikroszkóp alatt nem volt az ondóban parazita, én mégsem tartom normálisnak a fenti dolgot.
2021. aug. 16. 16:57
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik orvost. Magán dokit. Ő lelkiismeretes lesz...
2021. aug. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Andrológushoz fordulnék. Nézd meg, hogy hol van a közeledben andrológiai szakrendelés.
2021. aug. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, de ha a mikroszkópos vizsgálat ezt mondta ki, akkor azzal nehéz vitatkozni. Olvasva először azt gondoltam, hogy esetleg alvadt vér, de akkor ez nem az. Létezhet egyébként ectopiás szövet, de az szerintem annyira ritka, mint a fehér holló.
2021. aug. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!