Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy könyvet keresek, amely...

GyBlanka54 kérdése:

Egy könyvet keresek, amely fekete mágiával és természet feletti lények megidézésével foglalkozik?

Figyelt kérdés
Tudom mjt kockáztatok ezzel, ha megpróbálom, de nem igazán érdekel, engem csak az foglalkoztat, hogy tudjak kommunikálnitermészet feletti lénnyekkel, inkàbb démonokkal. Vagy ha van valakinek tippje, vagy bevállt módszere, az jól jönne. Főként olyanok vslaszát várom, akilnek tényleg van tapasztalatuk ezen a téren.

2021. jan. 24. 20:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a Necronomicon-ra vagy ehhez hasonlóra gondolsz.


Nos, van pár rossz hírem.

Először is, amiket a könyvesboltban vagy neten megkapsz, azok mind rajongói kiadások, fordítási hibáktól hemzsegnek, vagy echte hamisítványok. Ezekkel maximum a légynek tudsz ártani, ha lecsapod vele az asztalon. Gondolj bele: ha ilyen egyszerű lenne szellemeket meg démonokat megidézni, kb. minden utcasarkon beléjük kellene botlanom.

Másodszor, amennyire én tudom, a szellemidézés, démonidézés marhára nem úgy működik, hogy megebédelsz, instagramozol egy kicsit, aztán hirtelen ötlettől vezérelve áthívod pár barátnődet, hogy idézzetek démont. Ha létezik is ilyen könyv, az nem olyan mint a Lajos-Hemző-féle szakácskönyv, hogy egyszerűen csak végigmész a lépéseket, oszt puff, már ott is van egy gonosz démon. Alapból ott bukik a dolog, hogy ismerned kell kívülről betéve azt a nyelvet, amit az eredeti kiadás használ, pluszban még tisztában kell lenned a rituálé helyes végrehajtásával is. Mert mondjuk elcseszed az egyik szertartást, és jól meghalsz.

Szóval ez nem ilyen egyszerű ám...

2021. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sejtettem, de ha valakinek sikerült és van tapasztalata, akkor tudna segíteni.
2021. jan. 24. 21:07
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Necronomicon


Keress rá: H.P. Lovecraft.


Nagyon elborult elme, és nagyon sok jó írása van. De rendkívül beteg és nagyon elvont. Ha megtetszik, hosszú ideig jó szorakozást jelent.

2021. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Tilos „fekete màgiàt“ és Démon idézést gyakorolni! Veszélyes, mert nem csak egy Démon jön, hanem több is, lehet közöttûk rossz szàndékù! Megbetegedést és halàlt is hozhatnak ràd!
2021. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 III. A nagy károly ***** válasza:
28%

A legegyszerűbb démon igézés az hogy bemész egy gyertyával éjszaka egy teljesen sötét szobába és egy tükör előtt 13 szor azt mondod, hogy Bloody Mary.

De nehogy megcsináld mert vérszomjas gonosz r*banc ő aki kb 200% hogy azonnal megöl

2021. jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Grimfox ***** válasza:
Miért pont démonokkal akarsz kommunikálni? Miért nem olyan szellemekkel, amik hajlandóak is kommunikálni az emberrel?
2021. jan. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, a démonok hatalmasak, tisztelem őket, felnézek rájuk, vonzanak, kíváncsi vagyok rájuk, Bloody Mary meg nem démon, hanem szellem.
2021. jan. 24. 23:39
 8/16 anonim ***** válasza:

5


tapasztalat?

2021. jan. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A necromicon sajnos kamu. Sajnálom hogy egy világ omlott össze benned. Démonok megidézéséhez nem is kellenek különleges eszközök, csak erős akarat
2021. jan. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

9


Mi az, hogy "sajnos kamu"? Ez olyan mintha azt mondtad volna, hogy a mikulás nem létezik. NEMMONDOD?! Senki soha nem mondta, hogy ez valóban létezett, miért létezett volna??

2021. jan. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!