Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Muszáj a műtét a fitymaszűküle...

Muszáj a műtét a fitymaszűkület megszüntetése érdekében? (ESETEMBEN)

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok. Egy ideje észrevettem hogy teljes merevedéskor a fitymámat nehezen , de letudom húzni a makkról viszon nagyon szorítja a péniszemet.És még annyit, hogy a kenőcsök használata ér e valamit?
2010. aug. 30. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
muszáj sajnos de sztem nem fogsz belehalni!inkább csinálják meg!
2010. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amúgy az a bizonyos műtét nagyon egyszerű, nem kell tőle félni. Biztos ér valamit a kenőcs, rendszeres húzogatás, de ha mégsem inkább legyen műtét.
2010. aug. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Állítólag ha meleg vízben fürdéskor óvatosan húzogatok akkor pár hét alatt lazulnia kell,ha mégse irány a doki.De vigyázz velük,mert sok körülmetélni akar egyből,holott egy csomó megoldás van.A te eseted még elég enyhe szóval lehet egy hirtelen orvos által elvégzett rántás,v. kenőcs,v. bemetszés elég lesz.Ha a metélést javasolná keress másik dokit.Volt akinek mondta hogy apró bemetszéssel meglehet oldani,de ő a körülmetélést javasolná,aztán meg bele mentek a felelőtlen szülők és a végén a gyereknek ödémája lett itt írták valahol.Meg azt is hogy rosszul is elsülhet egy ilyen metélés,ronda lehet,az unokaöcsémet metélték,de az ővé durva volt,a bőre felcsavarodott a makkja mögé,de elszúrták és hámlik a pénisze,meg repedezett.Szóval vigyázz kihez mész.
2010. aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ha mód van rá, nyújtogasd

ha nem oldódik meg mondjuk fél év - év alatt

akkor doki, de nézz körbe akár több helyen is, ha van pénzed magánklinika is szóba jöhet

2010. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy hosszú infó a problémáddal kapcsolatban. Talán neked is tud segíteni, aki írta azt az alább topikban:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

2010. aug. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, én vigyáznék a helyedben, ahogy leírod, szerintem neked nincs szükséged a körülmetélésre, ne hagyd, hogy megcsinálják, mert utána legtöbbször már nincs visszatánc. Nekem ronda lett, és fáj is, kiszáradt és foltos, hámló, kérges makk lett :(
2010. szept. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

VIgyázz, mit engedsz, a dokik között nagyon sok az olyan, aki egyből teljes körülmetélést akar, aztán lesz egy rakás olyan eredmény, mint amit fölöttem olvashatsz :(

Nem éri meg kockáztatni!

2010. szept. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Több orvost keres fel,ha az első metélésre akarnak rávenni,csúnya is lehet,meg sok problémád is lehet utána vele.De a legtöbb esetben elég a bemetszés,amit el is mondanak,de utána rögtön a metélés előnyeiről akarnak meggyőzni,meg olyanokat magyaráznak,hogy sima bemetszés után előrfordulhat,hogy később esetleg újra kell műteni majd,ennek ne dölj be.Én nem tettem és meg van a makkom,pedig erősködtek nagyon,de a haverom bedölt és ő sza.ul járt.
2010. szept. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ahogy hallom, utólag már semmilyen jogi lépést se lehet tenni az ilyen orvosok ellen. De nem is ez a baj, hanem az, hogy az ember elveszít valamit, amit aztán nem lehet visszaszerezni :(((((
2010. szept. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

De lehet, és erre Debrecenben és Pécsett is van példa, hogy jogi lépést tettek az orvos ellen. Erre ott a betegjogi képviselő! Csak az emberek túl gyávák és bexari beletörődőek ahhoz, hogy időben lépni merjenek az orvos ellen. Azt hiszik, majd maguk meg tudják oldani, pedig ez nincs így, ellenben a betegjogi képviselő erre van kitalálva, és ha a műhibát elszenvedett személy felkeresi, kivizsgálják az egész esetet. Csak ne legyen gyáva...

>> [link]

2010. szept. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!