Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület! Nem komoly,...

Fitymaszűkület! Nem komoly, műtét nékül is megoldhatom?

Figyelt kérdés
Merev állapotban teljesen hátra tudom húzni a bőrt, de amikor a makk alá megy, akkor nehezen jön vissza és érzem, hogy kicsit feszül is. Szexelni szerintem tudok vele, de nem lehet ebből később probléma? Valahogy nem lehet kissé "meglazítani" a bőrt? Amúgy nem rég volt fitymafék műtétem, nem szívesen feküdnék megint kés alá, de ha nincs más akkor kénytelen leszek. Ötlet?
2011. jún. 3. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
húzgáld fürdés közbe föl le 15-20 szor eakkor egy idő után elmulik /teljesen komolyan mondom/ nekem is volt de igy elmult
2011. jún. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ha jól tudom ezt hívják fitymatornáztatásnak igaz? remélem tényéeg segít.


És még annyit kérdeznék hogy merev állapotban a makk alatt felgyülemlik a bőr ha hátra húzomteljesen. Ez nem baj? Nem fog akadályozni a szexben?

2011. jún. 3. 22:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Hali!



Hogy ez gondot fog-e neked okozni szex közben, ezt mi honnan mondjuk meg? Nem láttuk, nem vizsgáltuk, ráadásul nem is mi érezzük... Azt sem tudjuk, hogy valójában mennyire vészes a szűkületed, és hogy az petyhüdt ill. merev fütykösön mozgatás közben hogyan viselkedik!? Minden szűkület us más és más, két egyforma itt sincs, max. igggen hasonló.

A "szerintem" egy kicsit kevés, vagy gondot okoz, vagy nem. Köztes nincs.


Ha ennyire zavar a szűkületed, akkor a fékműtéted elvégzésekor simán ejt7tek volna egy keresztirányú bemetszést, amelynek lényegéről az alábbi két oldalon olvas6sz, amit alább belinkelek neked. (Ez egyfajta fitymaplasztikai eljárás.)

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..



Ami pedig a fitymatornáztatást (fitymatágító gyakorlatok) illeti, a módszer, amivel úgy egy féléve elkezdtem foglalkozni, volt, hogy nagyon durva szűkületeknél működött sikeresen, de ez némileg több annál, minthogy csak a fürdővízben húzogasd a fitymádat. A módszer ebben a formációban még mindig kísérletezés alatt áll, az eddigi tapasztalatokból az alábbi link alatt az általam írott [03-15 16:16]-ös hszsban olvas6sz a 2. oldal alján.

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


Azonban ez sem biztos, hogy minden fitymára jó, mert ez azért maga a fitymabőr anyagától, erősségétől (stabilitásától) is függ. Hallottam már olyanról, aki ész nélkül elkezdte csak úgy simán tágítgatni a dolgot a klasszikus fürdővizes módszerrel, azt' elszakadt neki, másnak meg rosszabb esetben behegesedett, de ezek egyedi esetek voltak (még). Hogy most nálad működne-e, perpill nemtom, de ha érdekel, akkor >>privizz rám, hivatkozz erre a topikra, adj egy SkyPE/MSN-címet és derítsük ki! :-)



Üdv: EE

2011. jún. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A műtét előtt azt hittem hogy a fék miatt van ez. Csak most a műtét után jöttem rá hogy valami még mindig nem jó.

Nem szeretném körülmetéltetni magamat. Legalábbis teljesen nem. Van olyan hogy részleges körülmetélés? Amikor nem az egész fitymát hanem csak egy részét távolítják el. Ilyen van?

2011. jún. 5. 20:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Figyu,...

Mit gondolsz, mi a fenének linkeltem be azokat a topikokat, ha meg sem nézed őket??? Azért linkeltem be őket, mert azokban van a válasz a kérdéseidre. Ne várd már el a másiktól, hogy szájba rágjon mindent, mint egy kisgyereknek! Hány éves vagy?? >:-I


A másik dolog,... "azt hittem", "szerintem"... minden elbaxott dolog így kezdődik. Én meg olyan vagyok, hogyha segítek valakinek, akkor PONTOSAN megbizonyosodom, MEGGYŐZŐDÖM arról, hogy mi a PONTOS baja, csak azután segítek. A jelenleg általad rendelkezésünkre bocsájtott infók alapján még csak ennyit le7 segíteni neked, a továbbiakhoz VISZONT AZ IS KELL, HOGY MEGNÉZD AZOKAT A FRÁNYA TOPIKOKAT, AMIKET segítségül linkeltem be neked, TE MEG a hszsodból elég világosan kikövetkeztet7ően MEG SEM AKARSZ NÉZNI!!! >:-o


Addig amíg nem teszel érte, ne várj segítséget!

Csak akkor írj újra, miután már ALAPOSAN VÉGIGOLVASTAD a belinkelt oldalakat, és kérdésed van!


EE

2011. jún. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsóhoz...
2011. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy elolvasom a választ, megnézem a linkeket. A belinkelt oldalon találok egy másik férfit akinek ugyanilyen vagy hasonló problémája van. Ott megint találok egy linket, megint megnézem, megint újabb férfi akinek ilyen problémája van, és megint csak újabb és újabb linkeket találok.

Miért nem lehet egyszerűen leírni, hogy te idefigyelj:

Ezt és ezt kéne csinálnod. Hogyha nem jön be akkor próbáld ezt vagy azt, vagy menj orvoshoz.

Ez olyan nehéz lenne?

Én is végig néztem már szerintem több 10 topicot, de sehol sem találtam olyan választ amilyet keresek. Épp ezért tettem ki a kérdést.

2011. jún. 10. 21:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Bocs, nem az a te bajod, hogy végig kellett nézned több topikot és egyikben sem volt a megoldás, hanem az, hogy FELSZÍNES VAGY, és lusta vagy keresni! >:-o


Távol álljon tőlem bárki baxogatása...de az egyik ilyen kérdésed, amire "elvileg" nem találtál választ, az az RKM volt. Idézlek:

"Van olyan hogy részleges körülmetélés (RKM)? Amikor nem az egész fitymát hanem csak egy részét távolítják el. Ilyen van?"

___ [A komment megírásának időpontja: 06-05 20:18]


Na most, a fenti 3 link közül az első kettő közül BÁRMELYIKRE rámész, mindkét oldalon megtalálod az RKM-t mint le7séges alternatívát. A 2. linkben az a sok link kérlek ILLSUZTRÁCIÓ (FOTÓ vagy KÉP) LINKJE. MEG SE NÉZTED ŐKET!!! (kben nem írnál ekkora baromságot.) Megláttad a linktömeget, azt' sztereotípan, előítéletekkel tele csak rámondtad,... "no jól van, ezek BIZTOS (nem biztos) újabb meg újabb topikok... do.Ob" Pedig világosan ott van minden közért7ő formában!

TUDOM, HOGY OTT VAN! SAJÁT MAGAM ÍRTAM ODA LE!!! >>:-O


Az adott megoldási alternatívánál az >>első link alatti topikban valóban vannak újabb topikok linkjei, amely egy olyan, régebbi hozzászólásomhoz/-saimhoz irányítanak, amelyik tartalmazza az adott megoldáshoz kapcsolódó infókat. A >>második topikban ilyenek nincsenek, viszont ott van LINKTÁR (oda is van írva, csak meg kőne alaposabban nézni a tartalmat! dO.ob), amely alatt az adott elváltozásról/műtéti beavatkozásról szóló képanyag van odalinkelve. Lefogadom, ezeket sem nézted meg...! >:-O


De mivel ilyen szájbarágós vagy, és máá' bocs, de lusta is keresni,... úgy érzem, óvodás módszerhez kell folyamodnunk:

-- IGEN, VAN RÉSZLEGES KÖRÜLMETÉLÉS! (Mindenki megtalálta csak te nem!)



Ez 1xűen hallatlan és elképesztő! Hogy le7 valaki ennyire önállótlan??? SS:-O

És most már baromira kíváncsi vagyok, hogy vajon hány éves vagy, és milyen környezetben nősz éppen!?


EE

2011. jún. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!