Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület/műtét?

Fitymaszűkület/műtét?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok ilyen téma van, de le irnám az én problémámat is.

Nekem az a baj a kolbászommal, hogy nyugalmi állapotba teljesen hátratudom húzni a fityiszt, de merev állapotba nem ugy marad, hanem visszahúzódik a bőr a makk mögé (vissza is tudom húzni) szóval az lenne a kérdésem, hogy végezzek nyújtógyakorlatokat a fityiszzel, ha ez segit... vagy valami más megoldás orvoson kivül, orvoshoz, csak nagyon végső esetben akarok elmenni, és, hogy ha arra kerül a sor , akkor menjek le a házidokihoz és kérjek beutalót az urulógushoz? és hogy az pénzbe kerül-e ha elmegyek urulógushoz és ott egyből lenyiszzantja a fityiszt?


2011. máj. 19. 07:08
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és, hogy a felgyülemlett bőr a makk mögött nem okoz problémát sexuális kontaktus közbe? pl ha a csaj veri a kolbim akor nem fog visszahúzódni a fityisz a makkra?
2011. máj. 19. 07:10
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális és nincs vele tennivaló. Sokaknál ha merevedés van, akkor visszamegy bőr, de ha merev állapotban is a makkon le és fel tudod húzni, akkor ott nincs hiba. Az orvosokhoz akkor kell menni, ha szűk, feszül, fájdalmat érzel. A fitymádra meg vigyázz, mert nekem pl nincs és nagyon sok problémát okoz, nem viccből van az ott.
2011. máj. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ennyiből ez nekem inkább rövid fitymaféknek tűnik, de ezt biztosan csak te tudod. A kolbit viszont mustárral eszik meg kenyérrel.


Ha nagyon aggódsz, nézd meg az alábbi linket, itt van pár hasznos hozzászólás ill. egy másik hasznos link is. Nézd meg!

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

2011. máj. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Merev állapotba nem tudom lehúzni a fityiszt!! :S ilyenkor mi a teendő?
2011. máj. 21. 11:20
 5/15 anonim ***** válasza:
Műtét...
2011. máj. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Milyen műtét? teljes metélés bemetszés, vagy csakvágás vagy mi a f.szom? k.rvanagy a brácsám nem akarok elvesziteni belőle 1 centit sem.
2011. máj. 21. 12:33
 7/15 anonim ***** válasza:
A féket fogja elvágni.
2011. máj. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
WTF???????????? tuti? és az mennyire fáj? és mennyi idő? fel fog még állni utána?
2011. máj. 21. 18:46
 9/15 anonim ***** válasza:

fájni fog rendesen, és még utána is érzékeny lesz pár napig aztán fokozatosan enyhül... de ha én 7 évesen kibírtam akkor te is ki fogod ;)

Amúgy csak egy kis vágást ejt ha minden igaz... nem annyira vészes egyszerű műtét... ja és neked nem annyira vészes én akkor lankadtan se tudtam hátrahúzni...

2011. máj. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ja és persze hogy felfog, annak nincs sok köze ahhoz, hisz akit körülmetélnek annak is feláll még ....
2011. máj. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!