Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma belső része piros, nem...

Fityma belső része piros, nem múlik el, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2 hete kezdődött, hogy aktus után a fitymám belső részénél nagyon piros volt a bőr. De nem az egész fitymán, csak egy kis részen. Kezeltem betadine oldattal addig, amíg nem jutottam el urológushoz. Ő azt mondta, hogy gombás fertőzés. Írt fel kenőcsöt, amit 7-10 napig kellett használnom, majd ha az nem hat, akkor a váltsam ki a mycosyst gyno gyógyszert amibe 3 szem van.

Állandó partnerem van már fél éve, nyilván azóta nem szexeltünk és nem is fogunk amíg nem jön helyre. A gyógyszerből már 1 szemet bevettem, mikor fog hatni? Volt már valakinek ilyen problémája? Kezdek kicsit ideges lenni, hogy a krémtől nem múlt el, vajon a gyógyszer segíteni fog?



2021. aug. 28. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szedd végig az előírt adagot, ha csak 3 szem van, akkor a harmadik után javulnia kell.
2021. aug. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A partneredet is vizsgáltasd ki, ha nem javulsz mindenképp menj vissza az orvoshoz.
2021. aug. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!