Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nemi szemolcsok lettek a...

Nemi szemolcsok lettek a anuszomnal, kivul es sajnos belul is. Feltetelezem condyloma amit a hpv virus okoz. Olvastam, hogy nemi uton terjed. Nekem sosem volt reszem analis szexben megis hogy lehet, hogy pont ott alakult ki?

Figyelt kérdés

Eleg ciki elmennem dokihoz mert gondolom egybol azt mondja bemelegedtem es onnan szedtem ossze ami NEM igaz.

Amugy 33 F vagyok.



#bőrbetegség #condyloma #HPV #analis szemolcs
2021. aug. 29. 21:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem is a segglukamon volt csak,,kaptam bele 3 inekciot,,az baromi fajdamas volt,,pont az erzekeny seggluk börébe..aztan lézerrel leszedték..pár éve volt,azota nem jött vissza,,szerintem ha valakinek 1 xer kijön es elmulik mar nem jön ujra ki..azt nem tudom csak,hogy az ánuszomba is van e esetleg..azt nem nezte a doki..mert ha van,az veszélyes azt olvastam ,mert elrákosodhat egy idö utan ,ha nincs kezelve..és egyszer segg mosásnál kicsit mélyebbre nyultam és éreztem egy kis csomocskát kb 2 cm re a lukamban,,el kéne mennem megnézetni,csak ajhhh annyira gáz volt a multkori eset is,olyan megalazo,,idegen elött pár cm re a feje a lukamtol aztan turkál benne..csak ez tart vissza..aztan meg majd porul járok ha daganat lesz....kemény dio ez a condyloma..amugy monden szexualis életet élö emberben benne van a virus,csak nem mindenkinel jön kia a szemölcs..ezt mondta a doki..
2021. aug. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11

Ez nagy tévedés. Az esetek felében kiújul, többször is

2021. aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Bőr- és nemibeteg gondozóba menj el minél hamarabb, nincs mire várnod.
2021. aug. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Foglaltam idopontot egy jo borgyogyasznal viszont 2 het mulva tud fogadni csak. Szerintetek surgos az ilyen vagy belefer 2 het varakozS?
2021. aug. 31. 21:24
 15/17 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2021. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
A borgyogyasz idiota volt, kerestem egy normalis proktologust aki megoldotta kb.
2021. dec. 1. 05:56
 17/17 anonim válasza:
Pontosan mi történt? Hogy oldotta meg?
2022. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!