Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mennyire lehet igaz?

Ez mennyire lehet igaz?

Figyelt kérdés

Azt mondta az a pasi akivel ismerkedem hogy endokrinológiai baja van, ezért lövi magát szteroidokkal, mert e nélkül nem állna a farka minden nap, mert ki hatással van rá. Ezen kívül hogy ne legyen neki csontritkulása és hajhullása és minden más nyavalyája és neki nagyon fontos az egészség.

Emiatt van rá neki nagyon nagy szüksége és ha tanulmányoznám endokrinológiát akkor meg tudnám érteni miért olyan fontos neki hogy ő lövi magát szteroidokkal.

39éves ez a pasi.



#egészség#életmód#kapcsolatok#emberek#vélemények#tudomány
2021. szept. 1. 17:17
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Értem egyszóval mindenről hazudott nekem.


Ahelyett hogy fel válalta volna elöttem hogy mi a valódi baja.

2021. szept. 1. 18:43
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a baja,hogy buta és veszélyezteti az egészségét. És még kamuzik is. Felejtős pasi.
2021. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
73%
Nekem van olyan ismerosom, akinek tinedzser kori hererak miatt kivettek a herejet es azota lovi magat tesztoszteronnal, szoval ilyet mar hallottam. De hogy szteroiddal... Eleg meredek.
2021. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!