Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kisseb korban volt műtétem a...

Kisseb korban volt műtétem a bal herrémel ugyanis nem volt lent a zacskóban mára már 17 éves vagyok és szerintem amióta az eszemet tudom az úgy maradt hogy a bal herrém a péniszem tövénél lejjeb de majdnem ott a jobb pediglentebb van? #here

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?

Egyébként az egyik here kb a férfiak 99%-ának lejjebb van,mint a másik.

2021. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha nagyon aggaszt dokival nézesd meg, itt nincs értelme távdiagnosztigálgatnunk. :D
2021. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ja és még annyi hogy a ball herém kisseb is mint a jobb és a ball melék herémen ilyen vastgabb ér véna nem tudom máshogy mondani kb új hegynyi vastagságban érződik

Szerintetek műtét kell? És lehet még gyerekem?

2021. szept. 1. 19:40
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Urológus szakorvos tud ezekre a kérdésekre válaszolni. A spermiumok vizsgálatával lehet a nemzőképességről információt kapni.
2021. szept. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Menj el egy orvoshoz.
2021. szept. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Még anyi hogyha még mindig valamien okból azért lenne fentebb és azért nem tudna fejlődni mert nincs le hozva rendesen azt meg tudnák nekem oldani hogx lent legxen vagy annyi év után már csak ki szednék?
2021. szept. 1. 19:48
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod,hogy nincs kifejlődve? Kicsit túlparázod szerintem:) Tényleg menj dokihoz és kérdezz rá ezekre.
2021. szept. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7. Kérdező azért parázom túl mert már meg jártam reggen kis koromban a kórházat es nekem szerintem azóta igy van. Szerintem nem normális ha az egyik heréd olyan méretű mint egy kis gyereknek a másik pedig mint a saját korodhoz képest, de azért köszönöm a válaszokat :)
2021. szept. 1. 19:54
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
De ha ennyire régóta fennáll miért nem mutatod meg urológusnak? Mi nem tudunk segíteni ebben
2021. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nincsen semmi baj. Amiatt lehet kisebb, hogy később szállt le, még szerencse, hogy akkor sikerült megmenteni! A funkcióját így is valószínűleg jól ellátja. Kívül van, ez már elég neki. Amúgy, ha a másik tökéletesen működik, az is elég volna! Ha nem érzel vele semmi rosszat, nem fáj, nem szúr, akkor nincsen azzal semmi baj. Lejjebb már nem valószínű, hogy lehetne hozni, mert a vezetékei is így fejlődtek már ki.

Jó ez így, nyugodj meg!

:D


19F

2021. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!