Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez lehet a stressztől?

Ez lehet a stressztől?

Figyelt kérdés
Amióta suli van azóta fáj a hasam. Nem sokat, de azért naponta többször is fáj egy kis időre egy ponton.(kb 5 másodpercig) Emellett ma elkezdett szúrni a mellkasom is. Májusba amikor elkezdődött a suli, akkor egy ideig ugyan így szúrt a mellkasom. Emellett mostanában sokszor túlettem magam mert tömegelek.

2021. szept. 13. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehet a stressztől, bár a túlevés sem a legszerencsésebb ilyenkor.

Remélem nem hatalmas súlyokat mozgatsz meg, mert nem mindig az az előnyös. Kis(ebb) súly nagyobb széria számban többet használ. Ez utóbbit Arnold Schwarzenegger mondta, ő meg már csak tudja.

2021. szept. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van remény, nem kétoldali.
2021. szept. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

8-12 ismétlésszámban tartom.

Hogy érted hogy nem kétoldali?

2021. szept. 14. 06:31
 4/6 A kérdező kommentje:
Olvastam valahol hogy ez lehet rák. Szerintetek is? Azt hozzá kell tenni hogy nagyon hipochonder vagyok
2021. szept. 14. 07:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy rák, mert az sokáig nem fáj. Annál alattomosabb.

Szóval ilyet ne képzelj be, mert tuti nem az.

2021. szept. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pontosabb leírásom, hátha segít. Igazából a köldökömtől nekem jobbra egy nyomó érzés van 1-2 másodpercig. Utána elmúlik. Ma kb 4x volt ilyen
2021. szept. 14. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!