Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma hátul tartása hogyan?

Fityma hátul tartása hogyan?

Figyelt kérdés

Nem marad hátul csak ha feláll.

Én úgy oldottam meg hogy hátra húzom a fitymára meg teszek egy befőttes gumit az hátul tartja. Próbáltam a sebtapaszt is, annyira nem jött be az a megoldás meg kényelmetlen és ronda is volt.


Ki hogyan oldotta meg, milyen módszerrel hogy hátul maradjon?


Illetve ha pár hétig így hagyom akkor tényleg megszokja és magától így marad? De akkor gondolom 0-24 így, nix maszti. Vagy egy kézi levezetés erejéig előre lehet engedni? Ha nem akkor hátrahúzottal is lehet valahogy masztizni?


Kérem csak normális válaszokat, a "miért akarod" és "ne akard" válaszokat nem veszem figyelembe.



2021. okt. 2. 20:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%

Ne pontozzatok már le! Írtam hogy elhatárolódok de a módszer használható. NEM VAGYOK EE! Csak kimásoltam egy régi beírásából.


Még a feltételezés is sértő!

2021. okt. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
64%

Előző vagyok.


Nem akarok veletek találkozni, nem akarom megmutatni személyesen és nem akarok tanácsokat sem adni.

Egy időben én is próbálgattam ezt és ez a kanalas trükk egész használhatónak tűnt ezért másoltam be.


Jjjjaaahhhjjjj miért kell így felnyomni az ember agyát??!!


😊

2021. okt. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Mi az az EE?
2021. okt. 3. 17:48
 14/21 anonim ***** válasza:
68%

Egy tag volt itt aki orvosnak adta ki magat konkret vizsgalatot is tartor fö területe körülmeteles volt de elvileg kitiltotak.


Ha csak ki masoltad akkor tenyleg nem te vagy megertem v sertö es sorry de terjedelem es szohasznalat az öve.

2021. okt. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%

Igen mert copy-paste. Ha egyszer már leírták minek pötyögtem volna be. 😊


Én sem kedveltem. Elvileg valami egészségügyi dolgozó volt de nem orvos, nagyon max talán ápoló. Viszont nagyon rajta volt azon a témán, hogy segítségre szoruló, kiszolgáltatott emberekre, pontosabban fiatal fiúkra rámenjen ha ilyen témában kérdeztek itt.

Ha valakinek bármilyen hasonló baja volt mindig ajánlgatta, hogy megnézi személyesen, próbált "orvos nyelven" beszélni, stb...


Azt, hogy a személyes találkozókon mit csinált azt nem tudom de sajnos volt aki elkeseredettségében hajlandó volt elmenni hozzá.

2021. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
57%

mivel elég inteligens srác vagy megkérdezem tőled.

Mi volt az oka hogy kiporbáltad modszerét?

Mert nalam normal bör mérete siman jön megy :D de tudom h van akinek kicsit hoszabb de ha csuszik ahogy kell ,miért zavart h rajta van es vedi ? csak kiváncsi vagyok

2021. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy pillanatnyi fellángolás volt, hogy hátrahúzva tartva hátha jobban bírom a szexet. Tartott pár napig kb de ki akartam próbálni az érzést. Nem zavar, hogy védi, metéltetni sem akarok és semmi ilyesmi. Évekkel ezelőtt volt.

A módszerét meg azért másoltam be mert a kérdező kérdezte kinek mi vált be és ez a "feltekerés" jobban működött mint a saját gatyagumis módszerem, mert ha vissza-vissza is csúszott legalább nem irritálta a gumi.

2021. okt. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
köszi igy értem az okot mert elvileg csökken az érzékenysége. De legalabb tudod h csak fellángolás volt
2021. okt. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig ez a téma
2021. okt. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Tessék, itt egy angol nyelvű fórum ami konkrétan ezzel foglalkozik. Itt sokan megosztották egymással a techinikájukat, modszereiket erre a dologra. Nézz körül, lehet találsz olyat ami neked is beválik.


[link]

2021. okt. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!