Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma hátrahúzva tartása?...

Balazs0410 kérdése:

Fityma hátrahúzva tartása? Előnyei, hátrányai.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nemrég elkezdtem a fitymámat hátrahúzva tartani.

3 nap után azt vettem észre hogy a fitymám ami hátra van húzva kb. 2 szeresére van bedagadva, a makkom meg elkezdett hámlani ez normális?

Nekem sajnos a legtöbb mód az nem vált be ezét a befőttes gumit használom ez nagyon jól bevált. Szerintetek ez lehet a baj? Ti milyen módszereket alkalmaztok? Van a hátrahúzásnap mellékhatása? (pl kicsit összemegy a fityma.)

Semmiképpen sem szeretnék metéltetni.

Ha lehet csak normális válaszokat kérek. Köszönöm



#fityma #Fityma hátrahúzva.
2015. ápr. 29. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
mereven huzogasd
2015. ápr. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy szeretném hogy állandóan ott hátul maradjon.
2015. ápr. 29. 22:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz metéltetni?
2015. ápr. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg kérdezhetem hogy mi értelme ennek? vagy miért szeretnéd olyanra?
2015. ápr. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ne legyen annyira érzékeny és sport után ne legyen bepállott szaga.
2015. ápr. 30. 16:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon rossz érveid vannak .A korodat nem is irtad,de nagyon kicsi fiucska lehetsz ,hogy még igazából ehhez nem nőttél fel .Vedd a fáradságot és olvasd el mi is szerepe ,aztán már a hátrányát nem is kérdeznéd .
2015. ápr. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

Semmiképp se kezd a fitymád hátrahúzva tartani,a fityma nem hiába van ott,van szerepe,a sexben nagyon is nagy a szerepe,segít az izgalmi állapot elérésben,a maszturbációnál.


Semmi szép nincs a csupasz makk látványába,a fityma normál,természetes helyzetében a makkot borítja és ha hátrahúzzák csak akkor szabad a makk.Így ne kísérletezz mert baj lehet belőle,ha ráerőltetted egy ilyen természetellenes helyzetbe a makk alá is begyűrődhet,bedagad aztán irány a doki,és akár műtét lehet belőle.


A férfiak 90%-a normál,természetes helyzetében hagyja a fitymáját.



De mért akarod hátrahúzva tartani?

Hány éves vagy?

Honnan vetted ezt?

2015. ápr. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%

Hát, nem, az egyáltalán nem normális hogy bedagad. Az, hogy hámlik, ilyet már hallottam, de nem tudom hogy azoknál a férfiaknál normális-e...


A bedagadás valószínűleg azért van, mert a hátrahúzott fityma valamilyen úton-módon elszorítja a nyirokereket és így a sejtközi folyadék felgyűlik, ödémás lesz a terület. Ez nem jó, legjobb, ha hagyod rendeződni a dolgot. Ennek az oka lehet egy kisebb, egyéb okból jelentéktelen szűkület is, de hallottam már olyat, hogy amúgy laza fityma is bedagadt hátrahúzva, szóval...


A befőttesgumit nem ajánlom... elszoríthat dolgokat (a véráramot is ha túl szoros!) amivel csak nagyobb gondot okoz, mint amennyit segít.


Mellékhatás? Túl érzéketlen és száraz lesz a makkod ha túl sokáig csinálod (aztán letagadod, mert már nem emlékszel pontosan milyen is volt többet érezni :P)

2015. máj. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
15%

59%-os ment a zöld.

Jó amit írtál.

2015. máj. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!