Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szív problémám lehet?

Szív problémám lehet?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok, az utóbbi időben nagyon stresszes vagyok, és egyre többször érzek mellkasi nyomást bal kéz zsibbadàst , de régen pánikbeteg voltam évekig, és most hetek óta megint a szorongás érzést érzem, ma azt hittem infarktusom van , nehezen kaptam levegőt, halálfelelem szédülés mellkasi nyomás bal kéz zsibbadàs,

Mit csináljak?


2021. okt. 9. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Látogass meg egy orvost, méghozzá minél hamarabb
2021. okt. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most megijesztettèl azért eléggé
2021. okt. 9. 21:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem tudom mi lehet problémád, feltételezem hogy rengeteg oka lehet ennek. Nem kell megijedni ilyen helyzetben, hanem elmenni egy szakorvoshoz, aki mindent pontosan elmond és megnyugtat téged, válaszol minden kérdésedre. Azt hogy gyorsan menj azért írtam, mert a szívvel, annak egészségével nem szabad játszani, nem szabad halogatni a dolgokat hetekig, hónapokig, ki tudja mi állhat a háttérben.


1-es voltam

2021. okt. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ja értem .

De terhelésen semmi gondom nincsen, jobban inkább akkor mikor egyedül vagyok, barátnőmmel elég rossz a kapcsolatom mostanában, de ma lefekudtunk 1 órát végig nyomtam simán, semmi szívpanaszom nem volt , szóval ezért furcsallom az egészet. Régen nagyon sok trauma ért

2021. okt. 9. 21:49
 5/9 A kérdező kommentje:
Őszintèt szólva, nagyon sokat iszom... :( De már felismertem a problémát.
2021. okt. 9. 21:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Bármi kétséged van, érdemes elmenni orvoshoz, legalábbis én ezt vallom. Ha minden oké akkor azért nyugodsz meg, ha meg bármi baj van, akkor tudod hogy jó kezekben vagy, és megpróbálnak meggyógyítani. Lehet hogy egy pszichológushoz is érdemes elmenned, ha úgy gondolod, hogy a régi traumák okozhatják a szorongást, egyebeket.
2021. okt. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Így van.

Tudnánk privátban beszélni?

2021. okt. 9. 21:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Írtam
2021. okt. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szedj magne b6 segiteni fog
2021. okt. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!