Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vajon gombás fertőzés lehet a...

Vajon gombás fertőzés lehet a makkomon ?

Figyelt kérdés

29 éves Férfi vagyok. Sajnos bőrgyógyászhoz 1 hónapra kaptam időpontot.

Aktus után pár nappal elkezdett hámlani a makkom majd vörös foltok jelentek meg rajta,talán egy nagyon picit viszket,de nem érzem biztosra.Már nem hámlik és a foltok is épphogy látszódnak viszont a fityma nehezen húzható fel. Kezeltem Canestennel és Bepanthen kenőcsel, 1.5 hete van ez a probléma.Egyszer volt ilyesmi,de régen és akkor is valami kenőcsöt írtak fel rá.Valami tapasztalat mit próbáljak meg az orvosig ?



2021. okt. 18. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Másik orvost... Magán doki, vagy nemi beteg gondozó. Kb azonnal fogadnak.

Látatlanban nem ötletelnénk ha lehet. Akármi lehet.

Szólj a hölgynek is, ha tudsz :)

2021. okt. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hja sok urológus foglalkozik ilyesmivel is. Mondjuk urológusoknál is egymásnak adják a kilincset a prosztatások, szóval az is tele van...
2021. okt. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A tünetek alapján candida gomba , nekem ez volt
2021. okt. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos itt nagyon korlátozottak a lehetőségek max háziorvos,de nem hiszem,hogy ez az ő asztala.Milyen vizsgalatok kellenek a kiderítésére ? Anno ránézésre írt rá egy kenőcsőt ami 2 nap alatt helyrehozta.

Szóltam a hölgynek,ő állítja,hogy nem tőle van mert patikus,steril stb..ha lesz papír óla majd megmutatom neki is.

2021. okt. 18. 15:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Most is ránézésre fog menni.


Hölgy, nem tőle van? Patikus? Szuper :) Tőle vedd meg :D Ezt írták fel a tudod amim van na arra ;o)


Patikusokat elkerülik a fertőzések... :) Beállok én is patikusnak aztán hajrá :D

2021. okt. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen,sajnos neki úgy látszik büszkeség alap megy,pedig bárkivel előfordul..

Azért kérdeztem mert lehet akkor háziorvos is meg tudja mondani.

Egyszer volt egy hugyuti fertőzés (válladék jött belőle) ott dugtak mindent mindenhova,vérvétel stb, de ha itt csak megnézi akkor megpróbálom.

2021. okt. 18. 16:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Házi orvos? Hát igen vagy nem. Ha nincs más...
2021. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!