Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Akinek volt már körülmetélése...

Akinek volt már körülmetélése megosztaná hogy milyen volt? leginkább arra vagyok kíváncsi hogy hány darab injekciót adnak és hova.. fitymába , makkba ..(kicsit félek tőle..) illetve menyire igaz az hogy lekötöznek., tehát minden kis apróság érdekel

Figyelt kérdés

2021. okt. 21. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Több injekciót is adnak, de csak az első rossz, a többit már nem érzed. Lekötözni meg nem tudom, miért kellene, semmit sem érzel. Én végig beszélgettem a dokival.
2021. okt. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Te is mindent elkövetsz hogy csak megmagyarázd a hülyeséged és kibújj alóla, ami persze a te dolgod.

Még hogy lekötözik , te teljesen agyament vagy!!!

Egy injekciótól miért kellene ennyire félni?

2021. okt. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha átnézed az itteni korábbi körülmetéléses témákat vagy más honlapokat, ott azért elég sok ember leírta már a menetet.


Vesznek egy rozsdas kést vagy cakkos ollót... Na jó, csak vicceltem.


Semmi bonyolultat nem kell elképzelni. A doki megnézi előtte, kicsit húzogatja, majd megbeszélitek, hogy mennyit kellene lenyisszantni belőle. Én mindenképpen a teljes és feszes eredményt kérném. Az a jó körülmetélés, ha utána ernyedten is szabadon lóg majd a makkod, de erekcióban sem fájdalmas.


Maga a műtét ciki, de melyik nem az? Meztelenül vagy az előkészítőben, begördítenek, ott is a figyelem középpontjában lesz a férfiasságod. Nekik csak napi rutin, nyugi. Az első injekciókat lehet fogod érezni a tövénél, de utána már elzsibbad az egész, majd nincs más dolgod, mint bámulni a plafont, amíg vágnak és varrnak.

2021. okt. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az injekció csak a jéghegy csúcsa nyugi.
2021. okt. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Nekem 1 hónapja volt a műtétem. Mivel altattak így azt nem láttam (jobban mondva ne votlam magamnál amikor injekciót adtak a hímvesszőbe.)

Bármilyen kérdésre nagyon szívesen válaszolok itt vagy privátban is. És nem csak neked, hanem másoknak is nagyon szívesen segítek.

Legyen konkrét kérdés vagy írd körül mire vagy (vagytok) kíváncsiak.

2021. okt. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A lekötözés néhány helyen megtörténik, ami a műtőprotokoll része lehet. Tettek a térdem fölé egy szíjat, hogy ne tudjam mozgatni a lábam. Nekem a jobb karomat a magam alá tett lepedőbe csavarták és szorosan a testem mellé tették, mintha rajta feküdnék. Erre azért volt szükség, mert ott állt a sebész. A bal karom pedig egy kihajtható asztalkára volt leszíjazva, gondolom azért ha mégis be kellene kötni infúziót. Ám a lényeg, hogy ne tudj mocorogni, odanyúlni vagy megbökni akárkit. Az előkészítés során lefertőtlenítenek, majd a fejem elé tettek egy kis paravánt, így ugyan nem láttam mit csinálnak, de a doki végig magyarázott a hallgatóknak illetve nekem is. Hidd el ebben a helyzetben, amikor ki vagy terítve, emberek nézegetik, vizslatják, majd vagdossák a bőrt a nemi szerveden, akkor egy kis kényelmetlenség vagy óvintézkedés már nem lesz zavaró. S közben csak azon imádkozol, hogy ne szúrják el vagy nehogy hibázzon, de a nagyobb urológiai beavatkozásokhoz képest ez csak egyszerű rutinműtét és éppen ezért teszik a nap végére. A műtét előtt adtak enyhe nyugtatót is, de szerintem ezt mindenki nap és hát kellett is. Az egész élmény egyszerre volt rendkívül megalázó, de egyben megnyugtató, hogy évek kínlódása és halogatása után végre túlestem rajta.



Magánintéznényben biztos más a helyzet. Ott bejátszhatnak halk fuvolaszót vagy körbetáncolja törzsi dobokkal a műtőágyat, ha megfizeted. De megint komolyra fordítva a szót, ott fizető beteg vagy, tehát másképpen állnak hozzá. A legtöbb helyen szerintem nincs leszíjazás, mert én nem nagyon mozgolódnék, amikor az orvos a szikével a fitymaféknél nyiszál.

2021. okt. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
(5-ös vagyok.) Én ezért kértem hogy altatással legyen a műtét és magán dokinál voltam. Véletlen sem akartam, hogy mozgolódjak vagy ott idegesítsenek amiket hallok. Elaltattak, és olyan mint ha 1mp lett volna ez egész már keltem is fel toltak a helyemre. Szóval a műtétből SEMMIT nem éreztem vagy vettem észre, így a nagyon kellemetlen érzés sem se volt.
2021. okt. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%

Ugye mennyivel egyszerűbb lett volna rendesen tisztálkodni?

Sokan sipítanak, hogy érzékeny a makkjuk és nem tudják emiatt megmosni. Pedig egyszerű. Felszívod magad és vízben ledörzsölöd róla a rittyót akár törölközőbe üvöltve is. És nem csak egyszer hanem addig amíg muszáj! Egy idő után alábbhagy a gyulladás is és nem is fog annyi szmegma termelődni. Ezáltal a hiperérzékenység is alábbhagy és lehet szoktatni az érintéshez.


A sok okos meg ehelyett megnyúzatja aztán csodálkozik, hogy csomagolnia kell még évek után is a makkját mert nem bírja az érintést. Ha egy 20-as, 30-as férfi makkja akkor ér először valamihez akkor az csak kínkeservesen fog bekopni. És akkor már nincs hová visszahúzni.

2021. okt. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Sajnos nekem gyerekkorom óta volt szűkületem..
2021. okt. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem baj, csak legyen felnőtt korodig valami megoldás rá !
2021. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!