Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szőr elleni praktikák valaki?

Transzvagyoklol kérdése:

Szőr elleni praktikák valaki?

Figyelt kérdés

Szőrös a lábam és kezd már idegesíteni, kiszedni nem akarom mert visszanő, főleg borotva... de van valakinek valami trükkje hogy ritkább legyen(combomom) vagy így gyengébb a szőrzet?

17/F



2021. okt. 27. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

De mi a francért baj az, hogy szőrös a lábad? Hát nemsokára férfi leszel, basszus.

Ha mindenáron kislánynak akarsz kinézni, akkor gyantáztasd, de teljesen felesleges lenne.

2021. okt. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Lézeres szőrtelenítő. De férfiként miért olyan hatalmas gond, hogy szőrös a lábad??
2021. okt. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Erre nincsenek "trükkök", csak megoldások: epilálás, gyanta, testszőrnyíró, borotva, szőrtelenítő krém, stb...
2021. okt. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Nekem jelenleg 20 éves lányként szőrös a lábam (#téli bunda).

Nem tudom neked fiúként mi a bajod. :D

2021. okt. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Csomó szőrtelenítő módszer közül lehet válogatni. Borotva, gyanta, epilátor, lézeres, szőkítés, stb.
2021. okt. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, bocs, első vagyok, a nickedet nem néztem. De ahogy látom, mások sem. :)

Szóval gyantáztathatod, később pedig, amikor túlvagy már a pubertáskoron, elmehetsz vele lézeres szőrtelenítésre.

2021. okt. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok szörnyen szőrszálhasogató lenni, de ugyanaz az az illető teszi fel naponta a szőrnyíró kérdéseket? A másik pedig pisilős-fitymás-túrósrétessel jön. Ez valami perverzió? Vagy így akarnak ismerkedni? Semmi baj, ha valaki megkérdez ilyesmit, de olyan hihetetlen, hogy statisztikailag naponta ez feljöjjön, mint (ál)probléma. Pláne úgy, hogy ez magánügy. Egyik férfi sem fog reagálni kollégiumi zuhanyzóban vagy edzőtermi öltözőben, hogy nézel ki lent. Ez szimplán igényesség magad felé, de nincs trend, nincs elvárás. Úgyis észreveszed majd a helyi közösség játékszabályait. Ám a fejlődés is mindig akkor jött el, ha egy különc mert kockáztatni és ezzel eltérni, tehát csináld, ahogy jól esik. A barátnőd is majd elmodja, hogy ő mit szeret.
2021. okt. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nevebol itelve nem ferfikent gondol magara, hanem nokent es ezert zavarja.

Szerintem erdemes gyantaztatni inkabb, mert nokent nekem nincs annyira eros szorzetem, mint egy ferfinek, de ha borotvalom, akkor kb 4 naponta kell, mert aztan elkezd noni es hulyen nez ki.


Szortelenito krem ugyanazt tudja, mint a borotva,semmivel nem tartosabb, csak dragabb es macerasabb igy en azt nem ajanlom. Az epilalas meg szamomra maga a lassu halal, bar sokaknak bejon, de akkor inkabb mar a gyanta :D

2021. okt. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lézeres szőrtelenítés
2021. okt. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kép van?
2021. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!