Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A pihe szőrök az arcon megerős...

A pihe szőrök az arcon megerősíthetőek és elérhetem valahogy, hogy színt kapjanak és "életre keljenek"?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a szőr nem élő..


22 vagyok, bajuszt szeretnék növeszteni, kecskeszakállam valamennyire nő (de levágom), meg a bajszom, viszont azt vettem észre, hogy a szőrszállak között a fele ilyen színtelen kis pihe, az arcomon is mindenhol az van... Nem lehet valahogy elérni, hogy azok a szőrszálak is színt kapjanak és normálisan nőjjenek? (a festés nem megoldás, szőrt beültetni meg nem fogok, vagy nő vagy nem, csak kicsit zavar, hogy nő is, meg nem is.. pont azok a szállak kellenének, hogy kellő képpen dús bajszuszt/bajszot tudjak növeszteni.


Az az érdekes, hogy amúgy nekem kimaradt a pattanásos korszakom, viszont szőrösnek szőrös vagyok, szőrős a lábam, a fanszőröm is gyorsan nő, a lábujjam az ujjam is szőrös, nagyon sok hajam van és a szemöldököm is nagyon dúsra nőtt, szóval nem mondanám, hogy nem vagyok szőrösödő (mondjuk vannak nálam szőrösebbek) csak fura, hogy pont az arcom maradt ki ebből.


Az is a kérdésem lenne, hogy az normális, hogy nekem nem volt pattanásos korszakom, kb 1-2-3 havonta jött ki rajtam egy pattanás, az is hamar elmúlt mindig.


2021. okt. 31. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Az arcszőrzetedre a tesztoszteron szinted még nagyobb hatással van mint a többi szőrre a testeden, 22 évesen ne akarj dús szakállat, ez nem így működik.
2021. okt. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2 évvel ezelőtt próbálkoztam bajuszt növeszteni de akkor munkásbajusz volt, most viszont lényegesen jobban és szebben nő, lehet akkor adok még neki megint 1-2 évet.
2021. okt. 31. 19:06
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Az idő a legjobb megoldás erre. :)
2021. okt. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Majd eljön annak is az ideje, ne nyugtalankodj
2021. okt. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!