Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Jó urológus? Kihez érdemes?

Jó urológus? Kihez érdemes?

Figyelt kérdés
Urológia problémám van és szeretném tudni kihez és hová érdemes vele menni? Nincs nagy bajom de már kétszer műtöttek és nem sikerült. Gondoltam, hogy Debrecenbe mennék.
2011. aug. 13. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Hali!


Amíg nem adsz kielégítő infókat, addig hogy segítsen valaki?

_ Hány éves vagy?

_ Hovávalósi kb?

_ Mi a problémád, amivel felkeresnéd az urológusodat?

_ Mivel műtöttek eddig 2x, és mikor? Miben nyilvánul meg a műtéteid sikertelensége?

_ Miért éppen Debrecen?

_ Mit szeretnél? Milyen megoldást?


Egyértelműsítés hiányában itt nemcsak én nem fogok tudni segíteni, de lefogadom, hogy más sem.


Üdv: EE

2011. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Arc és név nélkül a neten egy ilyen helyen se mondod el, hogy mi a bajod, nem igazán értem
2011. aug. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok. Varicocele betegségem van amivel műtöttek külföldön. A debreceni orvosokról hallottam jókat azért mennék oda. Válaszotokat köszönöm!
2011. aug. 16. 14:03
 4/7 anonim ***** válasza:
A tatabányai orvosokról is jókat mondanak. De van köztük rosszabb is.
2011. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
EE a király újra köztünk.
2011. aug. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

:-)


A kérdezőnk pedig nagy vszséggel figyelmetlen vagy csaki 1xűen lusta. Ha nem képes válaszolni a feltett kérdések MINDEGYIKÉRE, ne várjon választ, sem segítséget sem.


EE

2011. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Debrecenbe kéne menni..."
2011. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!