Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Erről kinek mi a véleménye...

Erről kinek mi a véleménye mikor kell hatra menni a fitymanak?

Figyelt kérdés
A fiam 9 múlt eddig Németországban éltünk munka miatt. A sulit már itt kezdte a háziorvos rákérdezett és nem akar haladékot adni már.

2021. nov. 1. 18:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%

A háziorvos nem ért hozza, nem az ö szakterület

külünbözö tézisek vannak de leggyerek barátabb es legemberibb ha ő maga csinalja magának nem kell nézni max az apja rákérdez vagy rá néz de ne enged dokinak feltepje vagy ő rántsa le itt van bőven emlék rá menyire borzalmas fájdalom, szval apja beszéljen sráccal söt meg is mutathatja neki h kellene érdemes egy kinos apa fiu beszélgetés erről, de lassan jön az idő h magátol is elkezdi huzogatni es akkor elegjol kitágul fájdalom nelkül is.

pontozatok le nyugodtan de tapasztalatbol irtam,és nem mindegy lesz egy erős fájdalma vagy megoldja magának mert megoldja

2021. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
13%
De ha nem akarsz rám hallgatni Németországban szerencsére ha férfi megy urológushoz férfi dokit és apolot kap , igy nem vészes lényeg ne enged hogy kinozak mert emlékezni fog rá keményen és ajanlom haziorvos váltást is mert van szerencsére több
2021. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%

9 évesnél tovább már semmiképpen sem kellene húzni a dolgot.

És igen, legjobb, ha magának oldja meg, ilyen korban még van erre esély.

2021. nov. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
9 évesen már nagyon nem normális, ha nem megy hátra.
2021. nov. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
67%
hátra fog neki menni ne agodj, csak nem mindegy letepik neki vagy ő maga huza es tágul ki bör ami nem fog neki fájni, se traumatizalodni
2021. nov. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
69%
Valaki rántsa már fel azt a kisgyereket!
2021. nov. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Ennyi idősen azért már hátra kellene mennie. Esti fürdetéskor a vízben ülve lassan vissza kell húzgálni egyre hátrébb, hogy fellazuljon. Ha nem megy hátra később sem, akkor kell orvosnak megmutatni. Ìrhatnak rá kenőcsöt, ha tényleges fitymaszűkület. De mindenképpen meg kell oldani a helyzetet a pubertás előtt.
2021. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Azt nem akarom hogy o rántsa fel neki.nem hiszem hogy magának megoldja magán orvosra gondoltam esetleg. De szívem szerint meg várnak vele. Nem tetszett neki az se hogy ránézett neki.
2021. nov. 1. 19:53
 9/25 anonim ***** válasza:
24%
Jo h nem tetszet egy idegen fogdosa farkat megoldja maganak mondtam tapasztalat es ahogy irtam apa sokat segit de nyilvan te döntesed. VISZONT akkor ferfi magan urulogust kerese ugy is allja biztositas ha ismered a nemetrendszert tudod. Gyereket nezd ne h egy hazidokineni mit mond mert nyilvan nö volt
2021. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
71%
Hagyjátok békén szegény gyereket ! Az én fiamnak is előre lógott 9 évesen egy 3cm-es csőszerúen beszűkült rész. 11 éves korára meg megvastagodott meg hosszabodott is ez a szerv, és teljesen hátrahúzhatóvá vált. Minden beavatkozás nélkül (na jó, lehet, hogy magának azért húzkodta, de ki tudja).
2021. nov. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!