Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Erről kinek mi a véleménye...

Erről kinek mi a véleménye mikor kell hatra menni a fitymanak?

Figyelt kérdés
A fiam 9 múlt eddig Németországban éltünk munka miatt. A sulit már itt kezdte a háziorvos rákérdezett és nem akar haladékot adni már.

2021. nov. 1. 18:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
88%
A nemi szervek vizsgálata része az általanos állapotfelmérésnek, sak nem mindenki alapos vagy szégyenkeznek miatta a gyerekek. S a fiad esete mutatja, hogy szükség is van rá, hogy kiszűrjék a problémákat. Iskolaorvos is meg fogja nézni pár év múlva, hogy beindult-e a nemi érés. Addig még esetleg várhattok 3-4 évet, de a doki nem véletlenül akarna segíteni, hogy tisztán tudja tartani és ne okozzon semmilyen helyi problémát.
2021. nov. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
32%
nem része csak egy helyeken mivel nem szakorvos de ezt is pontozatok le csajok
2021. nov. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
30%

Na jó , szval ezen oldalon látsz bőven választ többnyire nőktől. Nézük miről is van szó

- ha szükülete van srácnak ami lehet vele születet vagy kialakult ha kialkult méretvátlozás eredménye is lehet ami annyit jelent bör nem vette fel nővekedési tempot, visszont még épp nem abban korban van de már nem sok kell napi szinten rá fog rántani maganák aminek hatására gyorsan kitágul bör.

Mivel ezt témát akar menyir akarjak nők magukénak tudni, presentálom miről van szo metélésnél ugye mikor legtöbb nő szül kap egy vágást ami rohadul fájna de szülési fajdalom meg tudad h midjart megszületik élete értelme enyhiti, na ezt fájdalmat érezne srác mütét után még 2-hétig.

Nem kell nekem higy de itt van bőven aki leirta menyire fájt menyit szenvedet. Tehát lényeg vagy hagyod srácot döntsön saját testéről vagy rábizod dokira kinoza meg kicsit persze erre már fog emlékezni mert nem 2-3 éves h elfejti.

Szerintem vagy annyira bölcs h belátod igazam van kérd meg az apjat beszeljen vele erről adj neki esélyt es ne vidd többet ehez dokihoz aki egyet gondol ekapja farkát a kisrácnak hidd el elég durva szitu váratlanul lekapjak rola bört, ( nemi erőszak nyilvan ezért is lepontoztnak de mi is nemi erőszak valaki letámad es bevágja izombol neked , mivel neked befele van nemi szerv neki kifele nala is ez van valaki izombol ráhuz ) jöhet lepontozás ujra de tényeket irtam le

2021. nov. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Igen mindenkinek köszönöm az utolsó szerintem durva. Arra mit mondtam volna mikor rá akart nézni ?
2021. nov. 2. 17:23
 15/25 anonim ***** válasza:
80%

H nem engedelyezed durva de igaz nez Utana mert teljesen igaz.

Nem kell megenged meg mondod csak szakorvos ennyi

2021. nov. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Értem erre nem ős gondoltam
2021. nov. 2. 19:08
 17/25 anonim ***** válasza:
80%
Tudom de ebbe korban mar te is erzed h nem kis gyerek mar gatlasos vannak
2021. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
79%
Igen cukika meg gyerek DE mar all neki de mar nem par cm es mar eleg zavaro ha egy doktornö elkezdi fogdosni itt irok nem privatva
2021. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Szerintem az nem baj hogy megnézi csak arra vagyok kiváncsi ez megoldódik e vagy kell az orvosi beavatkozás
2021. nov. 3. 19:20
 20/25 anonim ***** válasza:
84%
megoldodik nem kell orvosi beavatkozás
2021. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!