Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az normális ha, amikor elkezd...

Az normális ha, amikor elkezd merevedni a péniszem, akkor rajta marad a fityma a makkomon?

Figyelt kérdés
Mindig magamtól kell lehúznom, van amikor még azelőtt húzom le mielőtt elkezd merevedni, mert eléggé szűk és mereven meg nem bírom teljesen lehúzni. Csak nekem kell lehúzni, vagy nektek magától lehúzódik?

2021. nov. 2. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Van akinek magától lecsúszik a makkjáról, amikor az megduzzad, de nem mindenkinek. (Nekem pl csak a makkom harmada látszik ki, amikor merev a farkam, de simán le tudom húzni róla, ha akarom.)
2021. nov. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Nem normális. Fitymaszűkületed van ez alapján.

Ne nagyon csinálj ilyet, hogy lankadtan lehúzod, majd így hagyod merevedéskor mert elrepedhetnek benne az erek és az fájdalmas komplikációt okozhat.


Inkább vállalj be egy műtétet, gyorsan megvan, nem kell még csak bent éjszakáznod sem a kórházban, annyi, hogy bizonyos ideig nem folytathatsz szexuális életet, de azt ki fogod bírni, nem hosszú idő. Utána viszont gondmentesen dughatsz agyba-fűbe, nem lesz vele több gondod.


Szerintem megéri.

2021. nov. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Nehogy hallgass az előzőre! Semmi bajod, szűk a fitymád, használd és kitágul.
2021. nov. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Első jo irta van akinek magatol csuszik pl nekem is van akinek nem ez attol is függ milyen hoszu bőr es menyire tág nem valoszinü szükületed van az sanszos h szükebb bör mint kéne de ha kivered ahogy kell kitagol hamar
2021. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Normális, nekem is ilyen volt, egy ideje tonáztatom és mostmár jobban hátramegy merevedéskor, de nem teljesen. Ha nem fáj, akkor nincs baj vele. Ha kicsit fáj, érdemes orvossal megnézetni, de nem feltétlenül kell körülmetéltetni.


A féked is lehet rövid, az szintén gátolhatja a hátrahúzódást.

2021. nov. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!