Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 18 eves vagyok es mar 2 eve...

18 eves vagyok es mar 2 eve nem az igazi az erekciom se a reggeli merevedeskor se amikor szukseg lenne rá.Lehetseges hogy 16-18 evesen cukorbetegseg miatt beszukultek az erek a pélóba? (Nem igazolt betegseg de tuneteim vannak)

Figyelt kérdés

2021. nov. 3. 03:24
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Nem tudom, nem vagyok no, befogado oldalon meg soha nem voltam, de a csontkemeny peniszemre senki nem panaszkodott meg. Egy fiatal, nagyon szuk puncit amugy csak egy nagyon kemeny penisszel lehet meghagni. A puha, felarboc nem tud abba behatolni.
2023. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Az én szüz, szük puncimat sikerült meghágni puhábbal is. Ezen lepödtem meg a legjobban még szüz lányként anno, hogy a farok nem is olyan kemény, mint ahogy mondják. A pasi 28 volt.
2023. ápr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Hat ez meretbeli kerdes lehet, mert nekem a makkom alig tudott bejutni a szuz punciba, es utana minden centi elorehaladas nehezkesen ment, pedig elotte orgazmusig nyaltam, plusz hasznaltam sikositot is. Azt a puncit puha farokkal meg nem hagta volna senki 😄
2023. ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Lehet rossz irányba nyomtad.
2023. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!