Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Este mikor lehet enni inni...

Este mikor lehet enni inni utoljára ha azt szeretném,hogy a reggeli éhgyomri cukrom csökkenjen?

Figyelt kérdés
Amúgy egész nap rendben van a cukrom, kevés szénhidrátot eszem,nincs túlsúly. De eléggé társasági lények vagyunk gyakran esténként fröccsözünk,sörözünk főleg nyáron,így pl este 10kor is iszogatunk még, (csak sör,bor) és reggel 6kor már mérem mert koránkelők vagyunk,de ahogy felkelek muszáj kávéznom tejjel édesítővel,ezért gyorsan megmérem előttem. 5,4 volt a legkevesebb 6,2 a legtöbb így reggel. Azonnal evés után 7,4. Utána 2 órával még nem mértem.

2021. jún. 22. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Alvás előtt 2-3 órával étkezés.

Tiszta vizet bármikor sztem

2021. jún. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az 1 honappal ezelotti nagylabor elott azt mondtak, hogy 6 oraval elotte ne egyek-igyak. Inni vizet ihattam.

De ez nagylabor, nem csak cukor :)

2021. jún. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor ha 10től reggel 6ig semmi,elégnek kellene lennie az időnek h visszacsökkenjen.
2021. jún. 22. 09:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
6-8 között egyél legkésőbb.
2021. jún. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Cukorbetegként alkohol? Hajrá! :-o És csodálkozol, hogy nincs rendben a cukrod?

Megjegyezném, ne igyál tejet, tej tejteremékeket se fogyassz gyakran. A tej nagyon felviszi a cukrot! A cukormentes növényi tejekre állj át helyette!

A nagy labor nem csak az aktuális cukrot mutatja ki, hanem visszamenőleges átlagos is kielemzik az adatokból. Tehát, ha labor előtt le is tornázod, látja a doki, hogy ez csak az aktuális állapot volt.

2022. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!