Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisz apolása? Mi a helyes?

Pénisz apolása? Mi a helyes?

Figyelt kérdés
Reggel-este mosom mikor zuhanyzok. Ez alap. Borotvlálás után be szoktam kenni balzsammal. De gyakran bekenem testápolóval is fürdés után.
2021. nov. 6. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Mi a rossebnek kenegeted ezekkel a rákos vackokkal? Mossad meg normálisan azt kész. Jó hogy nem varrsz tá kisruhát. 😀
2021. nov. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extra ápolást nem igényel.

Reggel este megmosod ez rendben van. Te jelenés testápolóval is, azzal sincs gond, de nem igényli alapvetően. Bőrnek bőr, de szokatlan kenni és semmilyen kutatás nem igazolja a szükségességét

2021. nov. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Vizelés után is érdeme megmosni a makkot, úgy jobb érzés, ha mindig tiszta.

Nincs azzal semmi baj, ha még pluszban is van ápolva testápolóval, inkább használ, mint árt neki, főleg a zacsi bőre vékony és érzékeny.

Én csak borotválás után szoktam bekenni.

2021. nov. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb hibát követed el. Ez alap már ha tényleg igényes vagy és egy kicsit utána olvasol a bőrnek, akkor tudod kedves 3-as, hogy nem mindegy mivel kened a bőröd borotválkozás után.


Borotválás esetén eltávolítos a felső hámréteg egy részét. Ez által sokaknak érzékennyé válik a bőre. Erre sokan testápolót kennek, aminek a hatására kipattognak. Hogy miért? Mert az új, fejlődő hámréteg eltömítődik.

2021. nov. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as vok.

Rosszul fogalmaztam, mert én testápolót nem használok rá, csak a kérdező.

Borotválás után én arcszesszel kenem be.

2021. nov. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szodabikarbona..természetes anyag es teljesen illatmentes lesz a makk
2021. nov. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak sima vizet használnék. A fityma alatt nagyon érzékeny a terület, tehát olyan testápolót válassz, ami nem okoz irritációt, illetve ami könnyen lemosható és szárazra törölhető kiszállás után.
2021. nov. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!