Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Így helyes felállítani a...

Így helyes felállítani a nemiszervem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valószínűleg rövid a fitymafékem, hiszen alap helyzetben hátra tudom húzni a fitymám teljesen fájdalom nélkül, merev helyzetben viszont kb. a makk aljáig, egy pici húzó érzéssel (gondolom ez a fitymafék). A kérdés: mivel tudom hogy aktus során fitymával nem jó tevékenykedni, ezért az úgy helyes-e, hogy az állóhelyzetből való fityma-hátrahúzás helyett lankadt állapotban húzom hátra a fitymát és úgy állítom fel? Kipróbáltam már egy picit húzódott, de nem erősen. Ezen a módon helyes "felállítani"? 16/F



2017. júl. 16. 21:24
 1/5 anonim válasza:
100%
He?????
2017. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fitymát álló helyzetben is könnyen hátra tudod húzni akkor mindegy, hogy állítod fel.
2017. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Feláll az magától is, bármilyen helyzetben van a fitymád. De honnan veszed, hogy "aktus során fitymával nem jó tevékenykedni"?
2017. júl. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csupán hallottam
2017. júl. 17. 10:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, kitől hallhattál ilyet, de nem lehet túl nagy szakértője a nemi aktusoknak.
2017. júl. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!