Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alacsony libidó 28 évesen....

Alacsony libidó 28 évesen. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Alig izgulok fel csajra és az elélvezés se jár akkora örömmel, mint régen.
2021. nov. 13. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Stressz vagy szorongás jellemző nálad?
2021. nov. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen. És emellett van egy urológiai problémám, ami miatt fáj a péniszem, akkoe is,ha nem merev. Valószínűleg prosztatagyulladás, de nem lehet tudni biztosan.
2021. nov. 13. 23:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet érdemes lenne egy erre szakosodott pszichológust felkeresni. A stressz okozhat prosztatagyulladást is. Az orvosod mit mondott erre? Ha jól sejtem, akkor potencianövelőt akart felírni.
2021. nov. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem akart ilyesmit felírni. Tapasztalatom az, hogy sem az urológus, sem a pszichológus nem tud ezzel mit kezdeni. Nem tudom, volt egy fitymafék-műtétem még régen, és utána se lett annyira jó - a makkom továbbra is érzékeny, pl. ha szopnak, nem igazán élvezem. De nem tudom, ez a műtét miatt van-e vagy a gyulladás miatt. Pl. fáj, sajog az egész hímvesszőm, lankadtan is. Gondolom, ez visszahat a libidómra. Nem tudom már, mi az ok és mi az okozat, csak azt, hogy egyre kevésbé tudok örömöt érezni, és valszeg emiatt csajozni se tudok annyira magabiztosan. Ami megintcsak visszahat mindenre.
2021. nov. 14. 11:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Másik orvosnál nem jártál még?
2021. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De, többnél is jártam. De eleve kevés van, amelyik komolyan vesz és nem flegma.
2021. nov. 14. 15:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt bármelyik orvosnál vizelet, ondó és prosztataváladék tenyésztés? Ha nem, akkor keress fel egy olyan klinikát, ahol ezt elvégzik.
2021. nov. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindegyiknél volt.
2021. nov. 14. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!