Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fájhat az egyik herém?

Mitől fájhat az egyik herém?

Figyelt kérdés
Szóval nem olyan régen tökön is rúgtak meg rosszul száltam le a bicikliről, és akkor még nem fát de azután elkezdet, meg is figyeltem hogy nem a herém hanem felete fáj, ott ugye vannak ilyen errek vagy mik és nem egy nagy csomo hanem egy kicsi csomo van,és az fáj.Ez mitől lehet? Mert amikor rákerestem egyből a herecsavarodást meg a hererákot adta ki.

2021. nov. 15. 06:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Jaa és hozzátenném hogy csak nyomásra fáj, magátol nem.
2021. nov. 15. 06:35
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért rúgtak tökön?
2021. nov. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyire fáj?
2021. nov. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, herén rúgás, egyéb sérülés okozhat maradandó károsodást, ami általában fájdalommal jár.
2021. nov. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát nem direkt rúgtak tökön, és amugy meg csak egy kicsit érte, de mostmár nem az fáj hanem felette van egy csomó és az, és megfigyeltem hogy az a csomó fejebb ment, de lehet hogy felfáztam volna?
2021. nov. 15. 16:02
 6/9 anonim ***** válasza:

A here csavarodás nem ilyen.Lehet ez nyirok csomó is.Az emberi szervezetben sok van ilyen.Mikor megduzzadnak fájhatnak is.

Lágyék tájon lehet ilyeneket kitapintani.

2021. nov. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de egyébbként ez mennyi idő allat jönne rendbe? Vagy magátol rendbe jöhet?
2021. nov. 15. 19:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Fáj még, vagy rendbe jött?
2021. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már rendbe jött, köszönöm
2021. nov. 20. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!