Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Üdv! Enyhe here fájdalom?...

Üdv! Enyhe here fájdalom? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Helló, a napokban el kaptam a korona vírust, ágynak is voltam esve pár napig.

Fürdés közben észre vettem piros pöttyöket a makkomon, és el is kezdtem kenni Canestennel.

Viszont nagyon enyhén mellette fáj a herém is. Nem nagyon. Csak nagyon meg vagyok ijedve, hogy mi lehet ez :((

19 éves vagyok

Dokihoz még nem tudok el menni ugye a karantén miatt, tanácstalan vagyok :((

Annyi még, hogy nem mindig fáj. Van amikor sorozatot nézek és el felejtem, akkor fel se tűnik. Aztán eszembe jut és hirtelen "fájni" kezd. Nem is annyira behatarolható rz a fájdalom :/



2021. nov. 18. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Vegig kell tapogatni, hogy hol faj. Egyoldali vagy ketoldali? Ha magatol nem javul, akkor irany az urologia.


A Canestennek kell kb. 2-3 het, mire hasznalnimfog a pottyokre. S ha nem is latod szabad szemmel mar, utana folytasd meg egy hetig, hogy biztosan a gomba ki legyen irtva.

2021. nov. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Rendben! köszönöm

Próbáltam kizapogatni de őszintén nem tudom... Semmi furat nem találtam. Pontosan azt se tudom megmindani hogy hol kellemetlen érzés

2021. nov. 18. 22:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a covid után pár hónappal jelentkezett az, hogy felváltva fájtak enyhén a heréim (80 százalékban a jobb) , illetve sokszor hidegnek éreztem a húgycső nyílásnál a péniszem. Elmentem az urológiára, ahol nem találtak szervi elváltozást. Az orvos prosztatagyulladásra gyanakodott, ezért volt vizelet, prosztataváladék és ondó tenyésztés is. Minden negatív lett. Közben volt szerencsém merevedési zavarhoz is. Az orgazmus pedig inkább kínzás volt mint élvezet. Mikor visszamentem kontrollra, újra megvizsgált, majd közölte, hogy valószínűleg tényleg gyulladás, de ezt nem tudja igazolni. Azt javasolta, hogy kezdjünk el antibiotikumokat és gyulladáscsökkentőket kipróbálni. Kétszer három hetes kúra után egészen jól elmúltak a tünetek, de nem véglegesen. Erre azt mondta, hogy ez a betegség nem gyógyítható teljesen. Köszi, ez így nagyon bíztató, így a harmincas éveiben járó férfiként. Az orvos szerint nincs összefüggés a covid és a tünetek között, de én egy kicsit kétlem. Más nem változott az életemben.
2021. nov. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnálattal hallom :( Karantén után muszáj lesz nekem is elmennem.
2021. nov. 19. 11:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem szedsz véletlen Augmentint?
2021. nov. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De igen szedtem, miért?
2021. nov. 22. 22:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Annak konkretan ez az egyik mellékhatása. Nálam is ez volt.
2021. nov. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Update: Miután egy pár napig nem szedtem gyógyszert, egyáltalán nem volt ilyen érzés!
2021. nov. 24. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!