Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fájhat a jobb herém?

Mitől fájhat a jobb herém?

Figyelt kérdés
Az lenne a gond, hogy pár napja enyhén fáj a jobb herém, tehát csak kicsit zavaróan fáj, nem sziszegek, nem kapok oda, semmi. Nem nyomtam meg, nem ütötte meg senki kicsit sem, egyszercsak elkezdett fájni. Gondolom here csavarodás, vagy komolyabb baj nincs, mert akkor szúrna, meg erőteljesen fájna. Szerintetek mi lehet a gond?

2020. nov. 2. 22:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Előfordul mindenkinél érzékenység, ha nincs csomó benne, nem lett nagyobb, nincs vele gond.
2020. nov. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Megnéztem, nincs csomó, nem lett nagyobb. Ez meddig tart, és mivel lehet megszűntetni vagy magától elmúlik?
2020. nov. 2. 22:19
 3/22 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mellékheregyulladás.Menj orvoshoz!
2020. nov. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Elmúlik, aztán előjöhet. Ezért kell időnként vizsgálni. A hererák pl egyáltalán nem fáj csak változik. Orvos is csak megtapogatná,vagy ultrahang. El fog múlni főleg ha nem foglalkozol vele.
2020. nov. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a gyors választ.
2020. nov. 2. 22:32
 6/22 anonim ***** válasza:
A mellékheregyulladás kipirosodik megduzzad, láz, és vizelési panaszokat is okoz. a tied csak érzékeny nyugi van :)
2020. nov. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem folyamatosan fáj, csak időközönként.
2020. nov. 2. 22:33
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem így kezdődött a mellékheregy.Nem volt piros soha.Nem mindenkinél lesz piros,ezt orvos is mondta.
2020. nov. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
3as,8as voltam.
2020. nov. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Utlsó válaszoló, megnyugodtam. :D mitől függ, hogy mikor múlik el magától? és valahogy tudok is rajta segíteni, hogy elmúljon az érzékenység?
2020. nov. 2. 22:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!