Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hiperérzékenység, feltűnési...

Hiperérzékenység, feltűnési vágy ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Hiperérzékeny vagyok, emiatt gondolom nem elégszem meg azzal a törődéssel, amit kapok. Mintha tudat alatt folyton azt akarnám, hogy az emberek észrevegyenek. És ezt nem úgy próbálom elérni, hogy hangoskodom, és mindenkinek az arcába mászom, hanem bántom magam, pl égetés, falcolás. Utálom is magam emiatt, szóval ezek "büntetésként" is szolgálnak. Elegem van, és önzőnek érzem magam, amiért nem elégszem meg azzal a figyelemmel, amit kapok. Próbáltam változtatni a hozzáállásomon, de a "rossz" gondolatok nem szűntek meg, az után se, hogy segítséget kértem anyukámtól. Mit tegyek ez ellen? Esetlen nincs erre valami gyógyszer?


16/L



2017. máj. 30. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Foglalkozz masokkal, masok bajaival, dolgozz allatmenhelyen, oregek otthonaban (pl nyari melo). Fordisd a figyelmedet masokra es megoldodik a problemad.
2017. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!