Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ennek így kell lennie nincs...

Ennek így kell lennie nincs kíméletesebb megoldás?

Figyelt kérdés

Ma voltunk a kisfiammal a sebészeten a fütyi miatt.

A doktornő nagyon aranyos volt de amikor kiderült mi a probléma kíméletlenül hátra rántotta neki a bőrt a kisfiam önkívületben üvöltött ezt nem lehet kíméletesebben megoldani? Másnál is hasonlóan zajlott?



2021. nov. 22. 17:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
[link] egy korrekt nemet orvos
2021. nov. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy fém pálcikával ( azt hiszem gombos szondával) választották el annak idején.
2021. nov. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Amig megosztottam Videot egy nemetorvos beszél erről mivel jelenlegi tézis szerint nem beszélünk letapadásrol a pubertásig és pubertásnál megoldja magának miden fiu. Nyilvan maradtak oldschool orvosok akik szeretnek kinozni. de szerencsére fejlődőt tudomány is mellesleg a Németeknél férfiakkal csak férfi doki foglalkozik nőkel peddig csak nő még az asszisztens is kimegy ha szükség van ra férfit küld be magahelyet.
2021. nov. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Hat ettől mi messze vagyunk sajnos
2021. nov. 26. 19:14
 15/22 anonim ***** válasza:
85%

sajnos tudom jobban van már a kisrác?

legközelebb ne vidd dokihoz ilyen témával csak ha ő kéri kitudja milyen pszichés problémája lesz belőle

2021. nov. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Igen jobban
2021. nov. 26. 19:33
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Az lényeg h már nem fáj anyira neki
2021. nov. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
84%
Ha már fel is szaggatták neki mostmár tisztítsátok rendszeresen és vigyázzatok vissza ne tapadjon.
2021. nov. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
98%
Van kíméletesebb megoldás, csak ahhoz meg kell találni a megfelelő orvost.
2021. dec. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem apukám csinálta meg, két hétig tartott minden napos fürdés és fütyülőmosás.


Apám nagyot nézett mikor lefürödtem, megkérdezte a fütyimet is megmostam -e és mondtam hogy igen. Aztán felakarta húzni nekem és mondtam hogy ne mert fáj nagyon.


Akkor jött rá, hogy anyám nem mutatta meg nekem hogyan kell a fütyülőmet megmosnom fürdéskor.


Full lila volt a makkom, kegyetlenül fájt. Nagyon kíméletesen csinálta apukám, de úgy is kínzásnak éltem meg. Aztán mikor megvolt a felhúzás és vízzel megmosta többször is összepisáltam magamat a fájdalomtól, nagyon de nagyon sírtam, kegyetlenül fájt. Örülök, hogy soha többé nem kell azt a kegyetlen kínt átélnem.


Ez kb 7-8 évesen volt. Most 20 vagyok. Tökéletesen emlékszem rá és a fájdalomra is. Nem fogom elfelejteni.



Egyáltalán honnan jön egy szülőnek, hogy a kisgyerek fütykösét nem húzza fel a gyereknek fürdéskor? El nem tudom képzelni, inkább nem csinálják neki, el se mondják a gyereknek hogyan kell tisztítani...


Normálisan fürdeni meg 12 évesen tanultam meg. Nagyon de nagyon későn...



Csóró gyerek, a világ legnagyobb kínját kellett átélnie. Ráadásul ilyen fiatalon, amikor a testével sokkal nagyobb kapcsolatban van és sokkal érzékenyebb mindenre.


Örülök, hogy már jobban van!

2021. dec. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!