Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A pèniszemmel van valami...

A pèniszemmel van valami gond. Esetleg valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy 5 ève van egy barátnőm és az utóbbi időben kevesebbet szexeltünk. Kimaradt 2 hèt ami alatt nem voltam senkivel és mikor asszonnyal megint lefeküdtünk éreztem (már előtte is) viszkető érzést a fitymámon de nem tulajdonítottam neki nagyobb figyelmet. az aktus végén ahogy kivettem (végig fájdalmas volt) 3szorosára dagadt a makkom körül a fityma ezután 1-2 órára megnyugodott és azota nehezebben tudom hátra húzni a bőrt illetve a viszkető érzés meg maradt piros foltok a makkon és kicsit keményebb a Fèkem mint szokott. Valaki tud segíteni mi a teendő?

2021. nov. 26. 05:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Menj orvoshoz!

Addig is kipróbálhatod a hideg-meleg váltózuhanyt.Nem fog meggyógyítani,de a viszketésre szerintem jó lesz.

2021. nov. 26. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Dzsoki ***** válasza:
84%
Igen,menjél bőrgyógyászhoz,de már tegnap.
2021. nov. 26. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Az asszony félrejár, kefél fűvál, fával, bokorral. Szar ügy ez tesó.
2021. nov. 26. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Dzsoki ***** válasza:
51%
Nem biztos,lehet,hogy csak hüvelygomba.A félrejár,sem kizárt.
2021. nov. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Asszonyokat kérdezd meg, bár tagadni fog. Ha nem voltál senkivel de csak szex közben után ilyen, akkor az asszonyok már korábban át adta neked a bajt. Menj orvoshoz.
2021. nov. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 THX84 válasza:

Valószínüleg összeszedtetek egy gombás fertőzést. Ha nem mentek orvoshoz, akkor a gyógyszertárban vény nélkül kapható az alábbi szer. Ez hatásos. Tartós párkapcsolatban is előfordul. Viszont ha a párod el megy nőgyógyászhoz, valószínü tablettát fog felírni. 4 szem. 2 neked, 2 a párodnak, + ugyanilyen kenőcsöt fog javasolni.


[link]

2021. nov. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
3mas jol irta nők nem birnak ki ennyi időt sexnelkül még 1hetet sem
2021. nov. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szex előtt sem volt már jó. Előtte is èreztem már hogy itt valami nem lesz jó, mert volt már velem ilyen de fogalmam sincs mitől múlt el.
2021. nov. 26. 11:58
 9/11 A kérdező kommentje:
mielőtt ez kijött, előtte 3-4 napot nem zuhanyoztam. Ez lehet az oka, viszont ha ez az oka akkor mit tegyek ellene?
2021. nov. 26. 12:00
 10/11 THX84 válasza:
Talán zuhanyozz naponta?
2021. nov. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!