Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak, ha a péniszemme...

Mit csináljak, ha a péniszemmel van valami baj?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy 12 éves vagyok és a péniszem születésemtől fogva nem nőtt. És a legrosszabb, hogy van egy olyan helyzet, ha a fenekemet hátra tolom (pucsítok), akkor a péniszem ELTŰNIK, ÉS CSAK A BŐR VAN OTT. Kérlek segítsetek, mert minél hamarabb szeretném megtudni, hogy mi a bajom.

2017. febr. 1. 13:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ennyiből nincs az az orvos, aki téged diagnosztizáljon. menj el szépen egy urológushoz és majd ott elmondják, hogy merre hány méter
2017. febr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Milyen a testalkatod? Nem vagy egy kicsit macis?
2017. febr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%

Lehet vérpéniszed van.Ez annyit tesz hogy ha lankadt,tehát nem áll fel a kukacod nagyon picike,de ha feláll a kukid megnő.Tehát egy magas pl 180 cm felnőtt férfinak is ha nem áll fel 4-5 cm csam,de ha feláll 12-15 cm-re is megnőhet.


Lehet semmi bajod nincs,van akiknek kamaszkor elején picike van(12-14 évesen)és csak utána kezd növögetni.De ha megnyugtat urológushoz elmehetsz de akár a gyerekorvosod is megkérheted nézze meg.



Milyen magas vagy?Túlsúlyos vagy?

Aki a te korodban picike,alacsonyka a korabeliekhez képest gyakran írt nagyon pici 3-5 cm mèretről

2017. febr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még nem kezdtél serdülni és csak később növekedik látványosabban. Túlsúlyos nem vagy?
2017. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
de, egy kb 3-5 kg fölösben vagyok, és #3 ezek szerint nekem vérpéniszem van. Még nem kezdtem el serdülni, az osztálytársaim 80%-a nagyobb nálam. És nekik már a hanguk is más, nekem még vékony a hangom nagyon. És egyébként nekem még nem volt magömlésem.
2017. febr. 1. 17:45
 6/16 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nincsen semmi bajod ez teljesen normális és nem biztos hogy vérpéniszed van ha még nem kezdtél el serdülni akkor még nem tudhatod hogy mien mivel nincsen kifejlődve teljesen vannak akik már 10 éves korukban serdülnek (koránérők) és vannak akik csak késöbb 14 éves kor körül (későnérők) te az utóbbiba tartozol ne aggódj majd az évek során behozod a lemaradást nincs semmi baj csak kicsit késöbb változol meg úgy mint az osztálytársaid. lemaradni nem fogsz semmiről és ha nem is nő meg 17 cm re akkor sincsen baj mivel a hüvely kb 10 cm mély és a nagyobb péniszméret azon túl csak plussz élvezet vagy rosszabb esetben fájdalom
2017. febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Orvoshoz kéne menni, valószínűleg tényleg van valami probléma, genetikai szindróma vagy hasonló.

Háziorvostól kéne beutalót kérni a legközelebbi gyermekklinikára, megértők lesznek, nem nevetnek ki vagy hasonló, segítenek, amiben tudnak.

2017. febr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
egyébként kb. 3 cm a péniszem, és még rajta van a bőröm a makkon.
2017. febr. 14. 18:30
 9/16 A kérdező kommentje:
meg az apukám mindig meztelenül szokott járkálni a szobákban, és már észrevettem, hogy ha leül akkor neki is vissza megy. vagyis... akkor ez genetika?
2017. febr. 14. 18:31
 10/16 anonim ***** válasza:

Hogyan érted hogy a makkodon rajta van a bőr?

Azt a bőrt ami a makkon van fitymának hívjuk.


Azzal nincs baj ha a makkodon rajta van a fityma,ha a fitymádat kézzel a makk mögé tudod húzni akár lanakt,akàr feláll a kukid.

Tehàt az a jó ha te kézzel a fitymádat a makk mögé tudod húzni.


Fürdéskor hátra tudod a fitymád húzni,meg ha feláll a kukid?

Ha nem tudod hátrahúzni a fitymád,szólj apukádnak és menjetek el urológushoz.

2017. febr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!