Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

A péniszemmel lenne a gond esetleg valaki?

Tudnátok segíteni? Szóval az van, hogy ha hatrahúzom a fitymámat makkom végénél van egy rövid kis bőr ami egyenes megy lefele a péniszembe viszont az a vékony bőr össze van nőve a fitymámmal ezzel akadályozva,hogy a fitymámat a felénél tovább húzzam ugyanis nem merem tovább húzni. Megtudnátok mondani, hogy ez milehet? És ha ez természetes ez fog akadályozni a szexben?

Keress kérdéseket hasonló témákban: pénisz, egészség, szex, fityma, makk

2017-12-02 00:42  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
pélki nevű felhasználó válasza:

Ezt hívják nyeregnek és teljesen normális dolog. Az lenne a baj ha nem lenne ilyened:D

A válasz 24%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2017-12-02 00:54 Privát üzenet
TR75 nevű felhasználó válasza:

Mármint ez a fitymafék. Lehet, hogy rövid, ezt urológus meg tudja mondani (rövid fitymafék jele általában az, hogy a fityma hátrahúzásakor feszül, elfehéredik, fáj, gyakran a fitymát emiatt nem lehet megfelelően hátrahúzni. Ambulánsan műtik, egyszerűen átvágják/elégetik a fitymaféket. A műtét teljesen fájdalmatlan, nagyjából egy hónap alatt gyógyul, de utána is ajánlatos még óvatosan bánni a szerszámmal.
Azt nem írtad, hogy hány éves vagy.

A válasz 79%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2017-12-02 02:08 Privát üzenet
Ez a fitymafék.Az a jó,ha könnyedén a makk mögé tudod a fitymàd húzni.Mivel neked a fék ezt akadályozza így rövid lehet a fitymaféked.14 éves kortól egyedül el lehet menni urológushoz,beutaló nem kell,érdemes lenne elmenned megnézetni.
Ha a féked rövid akkor lehet műtètileg át kell vágni a firymaféket.Ha műteni kellene akkor viszont 18 év alatti személy esetében szülői engedély kell hozzá.A műtétet akár szünídőre is meg lehet beszélni

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2017-12-02 19:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

16 vagyok, nem fáj , csak szimplán nem merem tovább húzni a fitymámat mert félek,hogy elszakad

# 4/7Időpont 2017-12-03 01:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ mindenkinek, nem faj amikor húzom de amiatt a cucc miatt nemtudom tovább húzni szóval ez biztos,hogy nem normális megyek is dokihoz

# 5/7Időpont 2017-12-03 02:04 Privát üzenet
TR75 nevű felhasználó válasza:

Ha amúgy hátrahúzható a fityma fájdalom nélkül, akkor nincs nagy gond, de a biztonság kedvéért érdemes megnézetni.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2017-12-03 02:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mindenkép megszeretném műteni nehogy probléma legyen vele bevetéskor ez így nagyon zavaró

# 7/7Időpont 2017-12-03 22:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit csináljak, ha a péniszemmel van valami baj?
Nekem az a bajom, ha egyáltalán baj-e ez, hogy nekem a péniszemmel egyetlen egy gond van, hogy merev állapotban nem tudom makk alá felhúzni, ha fel is tudom, akkor nem tudom..
A péniszemmel valami gond van. Valami tipp, hogy mi lehet ez?
Mi a gond a péniszemmel? Ahány orvos, annyi válasz. ( kép )
Mi lehet a gond a péniszemmel?
Mi lehet a gond a péniszemmel maszturbálás után?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu