Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak os menstruálnak?

Férfiak os menstruálnak?

Figyelt kérdés

Én ezt sosem értettem, nekik is van vlmi rendszeres dolog, nyilván nem vér?

Kérlek ne szúrjatok le, de kivancsi vagyok rá, és nem értem😇



2021. nov. 26. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi ilyesmi.
2021. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a nőknek is csak azért van, mert nagyon leegyszerűsítve a menstruáció szükséges ahhoz, hogy képes legyen teherbe esni és kihordani a babát. Mivel a férfiaknak nincs méhük, így semmi ehhez hasonló sincs náluk.
2021. nov. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
tudni kéne mi is az a menstruáció és akkor tudnád, hogy a férfiaknál van vagy nincs.
2021. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2021. nov. 26. 21:46
 5/13 A kérdező kommentje:
3as tudom h mi az, de csak vlmi olyasmira gondolok, lehet h hülye kérdés, de nem olyen mint a magömlés?????
2021. nov. 26. 21:53
 6/13 anonim ***** válasza:
2021. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
A nőkben születésüktől fogva megvan az összes petesejtjük (még magzat korukban megtermelődik), amik közül minden hónapban egy megérik, és ha nem termékenyül meg, a méh belső rétegével együtt vérzés formájában távozik. A férfiakban ezzel szemben folyamatosan, a pubertástól kezdve egész életük során termelődik újonnan sok-sok millió hímivarsejt, amik egy ideig tárolódnak, aztán vagy az ejakulátummal távoznak, vagy bent elhalnak, lebomlanak. Szóval igen, ha valamivel párhuzamba akarod állítani a nők menstruációját, akkor a férfiak esetében az a magömlés, de, mint láthatod, egészen más a kettő.
2021. nov. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
A férfiak nem menstruálnak. Ennek egyszerű oka van, nincs sem méhük, sem petefészkük. Ezek meg kellenek a menstruációhoz.
2021. nov. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem menstruálnak a férfiak, de megfigyelték hogy a férfiaknál is van hormonális ingadozás havonta kb 2-3 napig, ami ciklikusan előfordul.
2021. nov. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

3-as:

Nem értem miért kellett ilyen degradáló választ adj.

Sokan nincsenek tisztában a menstruációjukkal, mivel nem tanítják meg nekik és egész egyszerűen éveken át fel sem vetődik bennük, hogy ennek mi értelme, csak szimplán tudják, hogy van havi egyszer.

Ezért nem a kérdezőt kell szidni, hanem a szüleit vagy az aktuális oktatási rendszert - ahol uram bocsá' még a szexről sem szabad mostmár beszélni 18 alatt, mert jobb burokba nevelni a gyerekeket a kormány szerint.

2021. nov. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!