Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A férfiak is menstruálnak?

A férfiak is menstruálnak?

Figyelt kérdés
Természetesen nem fizikai értelemben kérdezem...azt vettem észre, hogy havi rendszerességgel egy hétig olyan alacsony érzelmi szintre tudnak kerülni hogy az felfoghatatlan. Mint a nők...egyfolytában idegeskednek, feszültek, sőt szeretnek veszekedni olyan mintha igényelnék de tényleg :D mit gondoltok ez mi a franc?

2015. aug. 11. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Ez valami félreértés lehet. Lehet te csak egy személyből következtetsz erre.
2015. aug. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A cikk végén ott van, hogy nem nyilvánvaló. De egyébként már én is hallottam több nőtől, hogy szerintük vannak ingadozásaik a férfiaknak.


[link]

2015. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Telihold idején rosszabbul alszom.
2015. aug. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, belőlük farkasember lesz..-)


Bocs, komolyabbra fordítva: szerintem is hat rájuk valamennyire a holdciklus, de ez egyénileg nagyon változó, és még egy egyénre vetítve sem mindig ugyanúgy (akárcsak nálunk, nőknél:-)).

2015. aug. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Talán azért mert a tisztulás idején nem dughatják meg a párjukat...
2015. aug. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Teliholdkor szoktak a férfiak bekattanni. :)
2015. aug. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem, ők egész hónapban, egész évben hisztisek.
2015. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem figyeltem eddig a Hold ciklust, szerintem ez annyira nem befolyásolja őket, mindenkinek vannak végülis hangulat ingadozásai..de elég furcsa hogy huzamosabb ideig. (Amúgy több férfi neműn is megfigyeltem) csak azért kérdeztem
2015. aug. 12. 19:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd néhány (hold)hónap múlva ne felejts el beszámolni a megfigyelésekről! :)
2015. aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!