Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehetnek csomók a...

Mitől lehetnek csomók a péniszemen, és mik azok?

Figyelt kérdés
A makkom alján fehér kis csomók vannak, és nem tudom kinyomi őket, mint egy pattanást lehet... Mik azok? Lehet gond velük? Sok van, rengetek, kis apró dudor. A másik, hogy a fitymámban, a bőrben a minap vettem észre, hogy van egy néhány miliméteresm kemény, hosszúkás valami. Mi lehet az? Kihez kell ezekkel fordulni? A válaszokat előre is köszi!
2010. szept. 5. 13:44
 1/7 anonim válasza:
Lehet, hogy valami gomba vagy fertőzés... elmennék dokihoz!
2010. szept. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj el nézesd meg!Ne a neten kérdezösködj ilyenekről!
2010. szept. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2010. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Urológiára menj és mond, hogy sürgős eset (különben lehet, hogy másfél hónappal későbbre kapsz időpontot, akkor meg már cs*szheted)
2010. szept. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fordyce-folt?
2010. szept. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem szemölcseid vannak!Ami csak nemi uton terjed.Jobban jársz ha mielöbb elmész dokihoz,mert elmúlni nem fog,csak szaporodni.Ja és ha szemölcs,készülj fel a műtétre,mert azt ki kell vágni gyökerestül....Nekem megcsinálták,hát maga a pokol!De évekig húztam ez volt a baj,mert több lett és nagyobb,és minél nagyobb annál fájdalmasabb a műtét(a gyógyulás detto)!
2010. szept. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

13:58-nak igaza van!

[link]

2010. szept. 7. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!