Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a probléma? Mennyek...

Mi lehet a probléma? Mennyek komolyabbb urológiai vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Sűrűn járok vizelni. Amikor szexeltem égett, bepirosodott a péniszem. Vettek vizeletmintát,nem találtak semmit, h gyulladás lenne. A hasi röntgen is rendben volt,illetve a prosztatam is normal meretű. (Amikor megnézte az orvos erős vizelési inger jött rám. Be van pirosodva a péniszem. Kényelmetlen és fáj belülről. Esetleg az ondó hólyagommal lehet valami? El mennék egy komolyabv nem ilyen SZTK-s vizsgálatra ahol nem csak ennyiből állna a vizsgálat. 20F (mikor még szűz voltam,akkor is éreztem a fájdalmat a péniszemben)
2021. nov. 29. 15:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Másik doki kéne mint eddig.

Prosztata attól hogy normális méretű lehet gyulladt.

Az a gond hogy ha bármilyen gyulladás eléri az ott lesz veled egész életedben.

Szóval ki kéne vizsgáltatni, de olyannal aki ért hozzá.

Ha eddig körzeti küldözgetett az sajna nem elég.

Hólyagban is lehet valami.


Annyi vicik vacak van hogy na.


Urulógus. Nemi úton terjedő vackoktól kezdve bármilyen fertőzés, vagy gyulladás vagy gomba vagy ki tudja mi lehet még...

Vesekő, vese homok is okozhatja...

2021. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!