Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szex közben amikor elélvezek,...

Szex közben amikor elélvezek, olyan mintha pisilnék, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


szex közben olyan érzésem van mintha bepisiltem volna...

Nem vicc, és elég frusztráló!

Ez kb. 1 hónapja van így, de nem mindig..

Volt már mikor kivettem, mert kajak azt hittem pisilek..


Volt már ilyen valakivel, mitől lehet ez?


2021. dec. 10. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok orvos, úgyhogy ha ez a probléma továbbra is megvan és zavar, akkor 1-2 héten belül keress fel egy urológust. Ő egy szimpla vizsgálattal, esetleg ultrahanggal ki tudja deríteni, hogy mi okozhatja.

Esetleg prosztata probléma, vagy valami más nyomást gyakorol a hólyagra és ez olyan ingert okoz, ami érzésre olyan, mint a pisilés.

2021. dec. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az 1 es jól közeliti meg a dolgot,de ez nem betegség.

Ahogy a vizelet,úgy spermium is keresztül halad a prosztatán.

Ezzel nem kell orvoshoz menni.

Egyébként elélvezésnél 1 csepp vizelet sem jöhet ki,anatómiai okból.

2021. dec. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Orvosok már gondolkodtam.


Tehát akkor semmiféleképpen nem jöhet ki vizelet?

Kert pl. amikor áll a péló, akkor nehezen de lehet pisilni, de akkor élvezésnél gondolom lezárul ez a folyamat.

2021. dec. 10. 11:23
 4/6 anonim ***** válasza:

2# De ha csak egy hónapja van ez az érzése a kérdezőnek, akkor mégiscsak lehet valami változás, amit nem árthat kivizsgáltatnia, nem?


Kérdező, nem volt valami megfázásod esetleg nem fázhattál fel akkortájt, amikor ez kezdődött?

2021. dec. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem rá, hogy beteg lettem volna.

Nyáron még a COVID is átsiklott felettem, mert csak annyi bajom volt, hogy elment a szaglás, ízlés egy időre, de ez jóval a lőtte volt.


Szóval nem tudom..

És az érdekes az, hogy amikor magamnak csinálom, akkor soha nincs ez az érzés, csak szexnél..

2021. dec. 10. 11:32
 6/6 anonim ***** válasza:

A makk ingerlésének hatására előfordulhat, hogy vizelési inger keletkezik és kiereszti az ember. Ritkán, de van ilyen.


Azonban elélvezéskor csak az ondó tud távozni, egyszerre a kettő nem. Azonban a helyedben elmennék dokihoz, de legalábbis mindenképpen felhívnék egy urológust, mert a két inger egyszerre nem tud jelentkezni.

2021. dec. 11. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!