Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kinek volt már a péniszén...

Kinek volt már a péniszén szemölcs, és ha orvosi kezelésen volt vele miből áll egy ilyen kezelés?

Figyelt kérdés
Milyen módszerrel távolították el? Elsősorban olyanok írjonak akiknek van tapasztalata ezzel kapcsolatban, de aki tudja hogy mi a procedúrája ennek annak a válaszát is szivesen várom.

2021. dec. 12. 18:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyereknek volt sebészeten oldották meg neki
2021. dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%

Huhh nekem szerencsére nem volt.


Viszont a talpamon volt szemölcs azt lefagyasztottam warner sprayel

2021. dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Pontosabban mit csináltak vele? Lefagyasztották? Kértem beutalót a bőrgyógyászatra, nagyon parázok mit fog csinálni vele.
2021. dec. 12. 18:10
 4/15 A kérdező kommentje:
Második: Azért köszönöm a válaszod, gondolkodtam rajta hogy veszek énis ilyen fagyasztót de nemhiszem hogy péniszen ezt szabadna csinálni. Nem akartam orvoshoz menni ezzel mert elég kínos ez számomra de most rávettem magam és elmegyek de azért mindenesetre van bennem egy kis félelem ezzel kapcsolatban hogy mit csinálhat vele, hogy akarja leszedni. Nem egy nagy szemölcsről van szó egy kis pöttyről de akkoris...
2021. dec. 12. 18:13
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Verrumal oldatot adott az orvos és kiegett a bőröm tőle. Sejtosztodast gátolja olyan mint egy kemoterápiás szer.
2021. dec. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5-ös.Akkor ez hatásos lehet a nemi területen is? Pontosabban a péniszem oldalára.... Házi orvos kitudja ezt írni?
2021. dec. 12. 18:27
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
6os!igen háziorvos felirja.
2021. dec. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
De én a péniszemre biztos nem csopogtetnek belőle.
2021. dec. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utánna olvastam, végülis ha csak magára a szemölcsre kerül az oldatból akkor elméletileg semmi probléma nem kell hogy legyen. Bőrgyógyászatos esetetek nem volt még ezzel kapcsolatban?
2021. dec. 12. 18:34
 10/15 anonim ***** válasza:
Az orvos leegeti
2021. dec. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!