Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Genitális szemölcs kezelése?...

Bulicica300 kérdése:

Genitális szemölcs kezelése? Hosszú a kérdés (ek), többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is a nevem ha látszik ne nézzétek, nagyon rég csináltam, nem is értem miért. Nagy valószínűséggel Hpv-m van. “Tarajszerű Szemölcsök” vannak a nemiszervemen. Ez elvileg szexuális úton terjed, és mielőtt ler....coznátok, utoljára január 2.-án voltam fiúval, és most jött ki egy hónapja kb. Tudom, el kellett volna már mennem orvoshoz, de félek. Nem voltam még nőgyógyásznál, félek a véleményétől, és magátol a kezeléstől is, továbbá rettegek mutogatni magam. (Tudom orvos, sok mindent látott már, nem az enyém az első, de mégis félek.) Condyline oldatot nem adnak vény nélkül sehol, olvastam róla. Ha a bőrgyógyászhoz elmegyek és esetleg mondom neki, hogy ez van, de nem mutogatom magam meg neki, ad vényt?(jól írtam basszus?)

Továbbá valami olyan kenőcs, oldat ami vénynélküli van? Hiába írnám, hogy normális válaszokat kérek, szóval aki hasznosat tud tanácsolni annak nagyon megköszönném. Illetve ha magától elmúlhat, vagy képes rá, ha immunerősítőt szedek, meg vitaminokat annak is örülnék ugyanis demiszexuális vagyok, így nem számít nekem a szex hiánya.

18/l ha számít.



2019. nov. 3. 23:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Pedig ezt nem árt megmutatnod, mert hasra ütés szerűen nem fogja felírni az ecsetelőt se nőgyógyász, se bőrgyógyász. Ezen át kell esni sajnos, vény nélküli szerekkel nem mennél semmire.
2019. nov. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!