Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha éjszaka hegörcsölne a...

Ha éjszaka hegörcsölne a lábam arra minfenképp felkelnék nem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nemtudom ezek mennyire releváns adatok, meg orvoshoz is mindenképp megyek ezzel de gondoltam itt is rákérdezek. éves 180 magas 120 kg férfi vagyok.

Nagyjából normálisan étkezek, vàltozatosan mindenkepp. Multitamint szedek minden nap, egészséges vagyok.

A probléma hogy mostanság reggelente mikor felkelek akkor csak a jobb lábamban görcs utáni fájdalmat érzek a vádlim közepe fele hátul. Ez 4-5 napja kezdődött.


2021. dec. 13. 05:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Magnézium hiány.
2021. dec. 13. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Csak nehogy trombózis legyen! Kaptál oltást?

(Nem vagyok oltásellenes, magam is oltott vagyok, de azért az ilyen jelekre nagyon oda kell figyelni.)

2021. dec. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem vérképet csináltass, valamint napközben bőségesen igyál folyadékot, főleg vizet.

Nekem akkor szokott lábgörcs lenni, ha édes süteményeket fogyasztok napközben.

2021. dec. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Magne B6, és ha dagad, irány az orvos.
2021. dec. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

vadligorcs alt magneziumhiany, nagyon kellemetlen erzes. magnezium, plusz napi egy aspirin protect es valoban ha dagad,

piros, fenylik a borfelulet akk azonnal orvos

2021. dec. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mehet akár a saját nitrát alkalmazása is.
2021. dec. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!