Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudnátok erre választ adni?

Tudnátok erre választ adni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 18 éves fiú vagyok, és az a problémám hogy ma délutántól nagyon viszketett a mellkasom egy kisebb tenyérnyi területen. Aztán mivel nem rég tusoltam ezért levettem a pólóm és akkor láttam hogy egy kisebb tenyérnyi területen piros a mellkasom. Ez vajon mi lehet? Rühesség vagy valami komolyabb, esetleg egy általános allergia? Tudomásom szerint nem vagyok allergiás semmire, és eddig soha nem volt hasonló panaszom. Egyébként ápolt vagyok, teljesen tisztán tartom magam. Kérlek segítsetek mert most komolyan aggódom hogy vajon mi bajom lehet. Köszi mindenkinek.
2021. dec. 14. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem új a tusfürdőd, a mosószer vagy az öblítő?
2021. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne reagáld ennyire túl. Ilyet tud okozni akár egy műszálas póló is.
2021. dec. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 A tusfürdőm az nem lehet a probléma, ugyanis fürdés előtt vettem észre, és délután óta viszket. Előtte nem volt ilyen probléma.


#2 Biztos? Azért nagyon parázok, mert soha semmilyen bőrbetegségem nem volt, és most nagyjából próbáltam utánna nézni és sok helyen azt írják hogy rühesség. Viszont rákerestem a képek között és a rühesség az sok kis piros folt egy helyen, nekem pedig egy helyen egy közepes kipirosodás. Most bekentem Fenistil géllel, remélem hatni fog. Ha nem akkor menjek orvoshoz, vagy mit tegyek?

2021. dec. 14. 20:02
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Nagy rá az esély, hogy csak erről van szó. Rátesz egy lapáttal, ha beizzadsz. Szóval nyugi, vegyél fel pamut pólót és gyanítom el fog múlni, mihelyst megnyugszik a bőröd.
2021. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!