Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hereráknál véres ondó lehet...

Hereráknál véres ondó lehet tünet?

Figyelt kérdés
Urológus akihez járok, nem uh-zott meg, mert szeptemberben megcsinalta, es azt mondta nincs rák, hanem prosztatagyulladas. Utoljára most hétfőn voltam nála. Here es alhasi fajdalom miatt mentem el hozza szeptemberben, akkor mindenhol uh stb. Azt is mondta, h a heréből nem jön véres ondó. Ki mit gondol? Ondó és vizelettenyésztés negatív, nincs vele probléma.

2021. dec. 17. 16:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#8 nem minden urológus jó..Engem egy komoly problémával 2× küldtek haza egy lerázós szöveggel. " biztos csak ez a baj" és ennyi volt. Aztán találtunk egy másik urológust aki végre foglalkozott velem és elkezte normálisan a vizsgálatokat. Tehát ha valami bajod van akkor érdemes minnél több orvoshoz menni mert lehet nagyon komoly bajod van és hogyha hallgatsz 1 orvosra van rá esély hogy megszívod.
2021. dec. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!