Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiaknál mitől jön elő a...

Férfiaknál mitől jön elő a pénisz gomba?

Figyelt kérdés
Páromnak piros pöttyei vannak a nemi szervén,viszket és fáj neki.
2021. dec. 20. 21:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A gomba nem "előjön", hanem elkapja az ember. Általában egy másik embertől.
2021. dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%
A puncitól. Pénisz gomba magától nem terem meg. Óvszer nélküli aktus során adja át a nő. Lehet neki még/már nincsenek tünetei, de a férfinek igen.
2021. dec. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Másik embertöl is elkaphatja, de nem megfelelö higiénia Wc-használatkor (föleg nem otthoni WC-n) sokkal gyakoribb.


A párod sürgösen menjen orvoshoz, és kezeltesse, meg neked is irasson fel megfelelö szert, különben oda-vissza fogjátok adogatni akár évekig is.

2021. dec. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem szabad semmiféle "pöttyök" kezeléséről látatlanul nyilatkozni. Legtöbbször persze ártalmatlan dolgok ezek,de lehet bármilyen betegség, fertőzés részjelensége, tünete is.Ráadásul nem is lehet mindezt elintézni annyival, hogy kenje ezzel azzal.
2021. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Férfinek wc-től? Odadörzsöli a kolbászt vagy hogyan?
2021. dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nekem 3éve volt ilyen utoljára. Jelenleg nincs ilyen problémàm és így attól tartok hogy megcsal. De állítása szerint nem és még ő van megsértödve hogy ilyet mondok.
2021. dec. 20. 21:38
 7/17 anonim ***** válasza:
Esetleg foltos lehet, ha menstruáció alatt vagytok együtt és nem rövid időn belül mossa meg a péniszét.
2021. dec. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
E hónapban nem volt még meg...de ezek apró piros pattanás szerűek és fáj, viszket neki
2021. dec. 20. 21:46
 9/17 anonim ***** válasza:

"Nekem 3éve volt ilyen utoljára"


Ezek szerint te is megcsaltad!

2021. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem én mástól szedtem össze még mielőtt össze jöttünk volna és én onnantól évekig szenvedtem ezzel utána jöttem vele össze
2021. dec. 20. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!